Торт на рік

Торт на рік у Києві

Перший День Народження і самий перший торт неодмінно повинен бути особливим. Для того, що б цей день запам’ятався вам на довго. Студія солодкого декору "Софія" виготовить оригінальний торт на рік на замовлення.

Ми займаємося випічкою та дизайном тортів вже не перший рік, тому знаємо, як приємно здивувати і порадувати смачним та особливим подарунком.

Для того, що б подарувати дитині справжнє свято, потрібно подумати про те, як його яскраво оформити. Замовити торт на рік у Києві з яскравим зображенням буде як не можна до речі – адже це красиво, смачно і дійсно святково.

Як замовити торт на рік в Києві?

Для того, що б замовити дитячий торт Вам не потрібно навіть виходити з дому. Ми пропонуємо оформити замовлення на нашому сайті. В розділі портфоліо Ви зможете вибрати потрібний варіант, а також підібрати начинку. Якщо у Вас є свій ескіз тортика зможете вислати нам його на пошту і ми залюбки втілимо його в життя. Для самих маленьких, кому виповнилося лише 1 рік – ціла галерея тортів для цієї чудової дати.

Якщо Вам набридли однотипні традиційні торти пропонуємо Вам оригінальні торти на рік від студії "Софія". У нас Ви зможете замовити торт самих незвичайних смакових поєднань та форм. Наші кондитери в процесі виготовлення використовують тільки свіжі якісні продукти та сучасне обладнання, завдяки цьому ми приготуємо для Вас шедевр, який стане головною прикрасою столу.

В процесі приготування, кондитер використовує тільки оригінальні рецепти та натуральні продукти. Вас чекає справжній надлишок фруктів, ягід, суфле, масляних кремів, мастики, чудового смаку і пахощів власного приготування.

Студія солодкого декору "Софія" з задоволенням виготовить торт на рік на замовлення для самих маленьких, на честь першого дня народження. Ваше свято неодмінно вдасться з нашими тортами. Виготовлення тортів на замовлення Київ є нашим основним видом діяльності. Ми професійно та якісно виготовимо тортики. Наші кондитери виконають будь-який ваш каприз щодо смаку торта. Ніжна випічка, смачна начинка та оригінальний дизайн Вашого тортика все це зробимо для Вас ми – компанія "Софія".