Торт серце

Торт серце в Кивее

Студія солодкого декору "Софія" пропонує нотку романтизму у вигляді торта серце. Закоханість окрилює та дозволяє людині бути ніжніше, добрішими і робити приємні солодкі подарунки для других половинок. Таким подарунком є торт у вигляді серця, на якому можуть бути теплі написи або фігурки.

Не думайте, що замовити торт серці в Києві можна тільки на 14 лютого, це може бути будь-який інший відповідний момент. Порадуйте своїх близьких оригінальним, красивим та смачним тортиком, який допоможе висловити Ваші почуття і розповість про кохання краще іншого подарунка.

Для того, що б замовити торт для закоханих Вам не потрібно витрачати багато часу. Просто зайдіть на наш сайт і в каталозі виберіть відповідний варіант або надішліть свій ескіз, також ми допоможемо вибрати начинку для торта і все, Ваш тортик готуватися до потрібної дати та часу.

Торт серце із зізнанням або з віршами або торт з фотографією неодмінно сподобатися та залишить приємні емоції. Будь-які фантазії у виконанні наших кондитерів на тортиках для Вас!

Хочете, що б Ваш особливий день запам’ятався другій половинці? Обов’язково замовте красивий оригінальний торт серце. Особливо, якщо це день Святого Валентина – такий довгоочікуваний та романтичний для всіх закоханих. А зі студією "Софія" Ви зможете прикрасити його солодкими фарбами.

Торти на день закоханих

Красиво оформлене кондитерський виріб, ніколи не завадить, тим більше в такий романтичний день. Милі дівчата можуть забути про своїх дієтах і насолоджуватися цим ласощами. На нашому сайті ви можете вибрати найкращий варіант смачного торта, оформленого по цьому прекрасному приводу.

Торт на день закоханих може бути виконаний в різних варіаціях: торт серце, торт з квітковим орнаментом, торт в стилі Love is, багаторівневий торт, торт з бантами, торт з написами і ін

Ви можете замовити торти на день закоханих в режимі онлайн. У наш студі працюють досвідчені кондитери з фантазією, тому в підсумку, Ви отримаєте ефектний та смачний торт. При замовленні тортика Ви зможете самостійно вибрати начинку: фрукти, збиті вершки, горіхи, бісквіт і ін. Вартість торта серця Вас приємно порадує. До того ж можете бути впевнені в якості кондитерського виробу, так ми в процесі виготовлення використовуємо тільки якісні продукти.