Торт на дівич-вечір

Замовити торт на дівич-вечір

Найкращий спосіб попрощатися з вільним життям це звичайно ж веселий та галасливий дівич-вечір, на якому все повинно бути продумано до дрібниць.

Найбільше атмосферу дівич-вечора відображають торти на замовлення, які замовляються дружками для героїні торжества. Їх форми настільки різноманітні, оригінальні, пікантні, сміливі що стають веселим і несподіваним сюрпризом для майбутньої нареченої. Торти на дівич-вечір замовляють як подруги нареченої в якості подарунка, так і майбутня наречена для частування подруг.

Як вибрати торт на дівич-вечір?

Студія солодкого декору "Софія" пропонує вам замовити торт на дівич-вечір недорого. портфоліо нашого сайту Ви зможете ознайомитися з варіантами оформлення тортика, а також вибрати начинку. Ми з задоволенням виготовимо торт за ескізом.

Хочемо дати кілька порад щодо того, як вибрати торт на дівич-вечір. При виборі тортика варто керуватися звичайно ж характером нареченої і її захопленнями.

Наприклад, якщо на дівич-вечорі наречена перебувати в положенні можна вибрати торт у вигляді коляски, немовля, якщо наречена має відмінне почуття гумору, тоді торт у вигляді підгузника буде актуальний.

Якщо наречена справжня модниця, тоді радимо замовити торт в Києві у вигляді всяких брендових штучок: сумочка, туфлі, косметика та парфумерія. Якщо наречена любителька пікантних тем, тоді торт на замовлення може бути з різними фігурками, наприклад стриптизера. Це свого роду плавних перехід до наступного етапу дівич-вечора.

Пікантні торти на дівич-вечір можуть бути оформлені у вигляді дорогого жіночого нижньої білизни, ліжка з майбутніми дружинами на ній, чоловічим достоїнством і інше.

Пам’ятайте, що класичним варіантом торта для майбутньої нареченої буде торт у вигляді весільного плаття. Наприклад, цікавою ідеєю оформлення стане не тільки біле плаття, "розкладене" або "поставлене" на коржі, але і кілька невеликих суконь інших кольорів (для подружок), оточуючих весільну.

Як бачите, є де розгулятися. Ми цінуємо Ваш час, тому пропонуємо замовити торт в Києві через наш сайт. На сторінках сайту Ви знайдете каталог тортиків, зможете вибрати начинку, а також отримати консультацію фахівця. Головним достоїнством студії солодкого декору "Софії" є неперевершена якість виготовленої продукції. Ми використовуємо тільки свіжі інгредієнти та сучасне обладнання.