Дитячі торти

Дитячі торти на замовлення

Замовити дитячий торт у Києві досить таки відповідальна справа, так як для самих маленьких потрібно щось незвичайне, яскраве. Дитячий торт повинен бути настільки цікавим та смачним, що б малюк довго згадував і ділився зі своїми друзями своїми емоціями.

Дитячі торти на замовлення від студії солодкого декору "Софія" — це незабутня кульмінація Вашого свята, привід для позитивних емоцій.

Торти для дітей у формі машин та літаків, героїв кіно, і улюблених мультфільмів. Для дівчаток — принцеси і ляльки Барбі. Хлопчики просто в захваті від дитячих тортів з вертольотами, кораблями та піратами. Оригінальні форми, яскраві кольори – яку Вашу фантазію зуміють втілити в реальність кондитери студії "Софія".

Торти на замовлення в Києві – це зручно, доступно та оригінально. Ми пропонуємо Вам замовити торт на день народження не виходячи з дому, достатньо зайти на наш сайт вибрати тортик з каталогу і визначитися з начинкою. Кондитери студії "Софія" виготовляють якісні торти зі свіжих інгредієнтів і на сучасному обладнанні. Наші кондитери – художники, які вкладають душу в Ваш тортик. Ми втілимо для Вас найцікавіші задуми і будь-яку ідею замовника.

Самими улюбленими нашими клієнтами звичайно ж є дітки. Ми втілюємо невеликі мрії і робимо для них казку. Торти для дітей — це відмінна можливість показати всім запрошеним захоплення своєї дитини.

Торти дитячі

Дітям, які люблять природу та тварин рекомендуємо замовити торти у вигляді собачки, ведмедика або кітті. Малюкам, які в захваті від казок можна подарувати торт у формі принцеси або її принца. Більш сучасні та прогресивні діти зрадіють тортику у формі персонажів комп’ютерних ігор або власне самі гаджети. Найбільшою популярністю користуються тортики з персонажами з мультфільмів.

Студія солодкого декору "Софія" пропонує замовити торти в Києві на будь-яке свято і на будь-який вік. Ми з задоволенням виготовимо для Вас тортик з нашого каталогу або за Вашим ескізом. Ми дуже любимо пекти торти на рік, так як вони виходять дуже красивими і оригінальними.

Ціна дитячого торта Вас приємно порадує. Ми не завищуємо вартість торта на замовлення і з задоволенням на постійній основі робимо різні акції та спеціальні пропозиції.