Торти на корпоратив

Оригінальний торт на корпоратив

Оригінальний торт на корпоративі є символом процвітання та стабільності компанії. У більшості випадків такий торт на замовлення оформляється в корпоративних кольорах з використанням логотипу. Такий корпоративний торт подарує гарний настрій співробітникам, а також буде свідчити добробут компанії.

Студія солодкого декору "Софія" пропонує виготовити торт на корпоратив за доступними цінами. Ніжний смак та яскравий фірмовий дизайн зробить такий торт головним атрибутом святкового столу. Торт чудовий презент керівнику компанії, це той подарунок, який не буде припадати пилом на полиці, так як солодке ласощі зі свіжими фруктами та натуральними інгредієнтами неодмінно буде оцінений по достоїнству.

Після такого солодкого корпоративного подарунка в кінці вечірки залишаться тільки приємні спогади і звичайно ж гарні фото. Радісні моменти, прожиті разом, зроблять колектив ще більш дружнім і дозволять пишатися своєю компанією.

У співробітника або партнера по бізнесу знаменна подія, привітайте його оригінальним тортом. Це не коробка цукерок і не пляшка шампанського, а щось смачне та цікаве. Найбільшою популярністю в якості корпоративного торта користується шоколадний торт.

Корпоративні торти

Замовити торт на корпоратив Ви зможете у нас на сайті. В розділі портфоліо виберете відповідний варіант і начинку для торта, так само ми можемо виготовити торт в Києві на замовлення за Вашим ескізом.

Наші торти можна бачити на різних заходах – недорого та дуже зручно замовити корпоративний торт в студії "Софія". В якості наших тортів можете не сумніватися. Ми готуємо тільки зі свіжих інгредієнтів.

Торти на корпоратив є особливим десертом, на який покладено відповідальні завдання: об’єднати всіх співробітників, зібравши їх за святковим столом, і підняти всім настрій.

Для оформлення тортів для корпоративу не існує ніяких правил, все залежить від виду діяльності фірми, її концепції, стилю і від причини урочистості. В оформленні торта можуть бути використані логотип компанії, фірмові кольори, слоган і навіть фото співробітників.

Десятки оригінальних ідей з оформлення торта для корпоративу Ви знайдете у нас на сайті. Наші кондитери зможуть виготовити торт за Вашим ескізами з урахуванням усіх побажань.