Весільні торти

Весільні торти в Києві

Весільний торт на замовлення в Києві давно вже став дуже затребуваний, так як кондитери зможуть втілити в життя самі цікаві та оригінальні ідеї головного прикраси святкового столу. Появи весільного торта ждуть всі гості, він є уособленням солодкого життя молодих та вибирається дуже ретельно, як і весільне плаття.

Якщо Ви ще не знаєте, де замовити весільний торт в Києві, звертайтеся в компанію "Софія". Ми виготовимо для Вас смачний красивий тортик недорого. У нашому портфоліо Ви зможете переглянути наші роботи та вибрати для себе ідеальний варіант, так само ми зможемо виготовити весільний тор на замовлення за Вашими Ескізами.

Ніжна випічка, смачна начинка та оригінальний дизайн Вашого тортика все це зробимо для Вас ми – компанія "Софія". Зазначимо, що традиційною формою тортів завжди вважалася кругла, однак з Америки до нас завітали незвичайні багатоярусні весільні торти, виготовити які із задоволенням зможуть наші кондитери.

Весільний торт сміливо можна назвати весільною традицією, найважливішим елементом меню на весільному торжестві. Часто весільний торт прикрашають фігурками нареченого та нареченої. За традицією молодята разом розрізають весільний торт, при цьому з того, чия рука знаходиться вище, визначається, хто буде головним у новій родині.

Торт весільний

На сьогоднішній день прикраси для торта грають величезну роль. Немає ніяких стандартів та обмежень, все що побажаєте. Ми готові запропонувати велику кількість варіантів оформлення весільних тортів.

Ми цінуємо Ваш час, тому пропонуємо замовити весільний торт у Києві через наш сайт. На сторінках сайту Ви знайдете каталог тортиків, зможете вибрати начинку, а також отримати консультацію фахівця. Головним достоїнством студії солодкого декору "Софії" є неперевершена якість виготовленої продукції. Ми використовуємо тільки свіжі інгредієнти та сучасне обладнання.

У нашому каталозі представлена велика кількість весільних тортів, також у Вас є можливість придумати свій весільний торт, а нам розповісти свою ідею.

Весільні торти на замовлення – ціна

Вартість весільного торта на замовлення Вас приємно здивує. Ми не завищуємо ціни, оскільки розуміємо, що весілля – це дорогий захід, тому торт на замовлення за приємною ціною порадує майбутніх молодят.

Студія солодкого декору "Софія" руками своїх кондитерів створить для Вас справжній весільний шедевр, який неодмінно сподобатися гостям і буде не тільки радувати "очей", але і вразить своїми смаковими якостями.