Весільний торт на замовлення, традиції та види десерту молодят

Звичайно ж, весільний торт є тим самим довгоочікуваним оригінальним десертом, який і є заключною родзинкою всього торжества. У цій статті ми хочемо розповісти про те, якою ж має бути весільний торт на замовлення, як його правильно розрізати, і що взагалі собою символізує ритуал розрізання десерту.

Традиція подавати весільний торт

Подавати гостям наприкінці урочистості весільний торт стали ще в середньовічній Англії, однак в той час це важко було назвати тортом, так як це була велика купа невеликих булочок, над якими було прийнято цілуватися нареченій і нареченому. Все це "гарантувало" що в сім’ї буде багато дітей.

Витончені французи впровадили свої зміни, і стали складати профітролі (маленькі булочки) високий конус, який надалі отримав назву "крокембуш". І на сьогоднішній день на весіллях можна побачити крокенбуш.

Весільний торт в тому вигляді, в якому ми звикли його бачити сьогодні, вперше був представлений в 19 столітті в Англії. Якщо вірити легенді, то натхненням для створення такого багатоярусного десерту стали куполи лондонській церкві.

Види весільних тортів

Види весільних тортів

Всі молодята хочуть, що б їх торт був оригінальним і неповторним, тому студія солодкого десерту "Софія" прагне до кожного такого творіння підійти з фантазією і винахідливістю. Найбільшою популярністю користуються тортики квадратної або круглої форми, трохи рідше ми виготовляємо торти у формі серця.

При створенні весільного десерту допускаються будь-які експерименти і політ фантазії, наприклад можна виготовити торт у формі карети з молодятами, палацу, ліжка з фігурками молодих та ін

Якщо у Вас намічається тематична весілля, тоді і торт повинен бути головним атрибутом тематики, наприклад, якщо весілля футбольного напрямку, то і торт можна зробити у вигляді м’яча з весільними елементами.

Улюбленої класикою є багатоярусні торти, так як вони не займають дуже багато місця і виглядають ефектно. З приводу начинки можна говорити годинами, тому ми просто пропонуємо вибрати її в розділі нашого сайту "начинки". Проте, хочемо зазначити , що на вибір начинки впливає та пору року. За статистикою навесні всі хочуть фруктову начинку, тому для начинки і прикраси рекомендуємо вибирати ягідки та екзотичні фрукти. Влітку віддайте перевагу легким сирним начинками, ніжне суфле в поєднанні з фруктами неодмінно справлять приємне смакові враження.

Восени найчастіше замовляють шоколадні торти з корицею, кавовими нотками, горішками. У холодну пору року найкращим варіантом є поєднання шоколаду та ванілі, в якості прикраси можна використовувати вишеньки або цитрусові.

Весільний торт Софія

Як правильно різати торт на весіллі?

Для того, що б цей процес пройшов ідеально, рекомендуємо заздалегідь приготувати ножик, лопатку і тарілочку. Вважається, що розрізання торта – це свого рід перший сімейний праця, тому молодята виконувати його повинні разом.

Чоловік бере двома руками ножа, а дружина його притримує зверху і разом вони починають розрізати торт з верхнього ярусу. Шматочки кладуть на тарілку. Весільний торт зазвичай поділяють між усіма гостями. Також молодята можуть відрізати кілька шматків для своїх батьків і віднести їм, тим самим висловивши пошану і любов.

Замовити весільний торт в Києві Ви зможете в студії солодкого декору "Софія". Ми знаємо, як зробити Ваш десерт оригінальним і незабутнім.