Виготовлення тортів на замовлення

Замовити торт в Києві

Торт завжди вважався символом свята, радості, приємним атрибутом будь-якого урочистого столу, та й просто смачним десертом, який неодмінно піднімає настрій.

Якщо Ви хочете привітати когось з близьких і піднести приємний презент, тоді Ви звернулися за адресою. Студія солодкого декору "Софія" виготовить торти на замовлення до будь-якого свята, будь-якої тематики.

Замовити торт в Києві – означає подарувати приємні емоції, позитивну енергетику і відчуття, не тільки головному винуватцеві торжества, але і всім присутнім гостям. До того ж смачний і оригінальний торт на замовлення стане додатковим приємним презентом до основного подарунка.

Торти на замовлення в Києві можна поділити на кілька різновидів залежно від призначення: весільні торти, дитячі торти, торти на Новий Рік, торти для чоловіків, торти для закоханих, торти на дівич-вечір, торти на 8 березня та ін. Власне, до кожного свята і навіть незначному особовому торжества можна приурочити тортик на замовлення.

Замовити торт в Києві дуже просто на нашому сайті. Ми цінуємо ваш час, тому пропонуємо легкий і швидкий спосіб замовлення десерту. У нас на сайті в каталозі, Ви зможете підібрати тематичний тортик до будь-якого заходу, після цього рекомендуємо зайти в розділ "Начинки" і вибрати підходящий Вам склад. Після цього заповніть форму зворотного зв’язку і наші менеджери із задоволенням зв’яжуться з Вами і уточнять всі нюанси замовлення.

Наші кондитери виготовлять торт на замовлення за Вашим ескізом. Ми зробимо Ваш тортик унікальним і смачним. Виготовлення тортів на замовлення в нашій студії здійснюється в індивідуальному режимі, з попередньо продуманим та узгодженим дизайном. Практично всі декоративні елементи виготовляються вручну з свіжих продуктів високої якості: свіжі ягоди, моделююча паста, шоколад і ін

Продукція студії солодкого декору "Софія" користується величезною популярністю, так як ми завжди пропонуємо Вам свіжі, смачні та красиві тортики за доступними цінами.

В процесі виготовлення смачних десертів, наші кондитери використовують тільки сучасні технології та обладнання. В процесі виготовлення тортика важливу роль відіграє кожен етап виробництва. Починаючи від процесу замішування тіста, випікання та до декорування. Наші професійні кондитери мають великий досвід у створенні такого роду десертів, тому можете бути впевнені, що в підсумку Ви отримаєте дійсно якісний продукт.

Замовити торт в Києві Ви можете на нашому сайті, а також зателефонувавши нам. Ми пропонуємо Вам торти будь-якого розміру та форми, з будь-якими начинками, однак при замовленні багатоярусних тортів (весільних) неможливо використовувати м’які коржі в якості основи, інакше торт просто розвалитися.

Для того що б уникнути всіх ризиків при транспортуванні святкового тортика, рекомендуємо замовити торт з доставкою. Ми надаємо Вам гарантію, що торт приїде до Вас в повній комплектації в ідеальному вигляді.