Ювілейні торти в Києві

Ювілейні торти на замовлення фото

Ювілейні торти на замовлення можна вважати особливими десертами. Ювілей – це завершення і початок, нові плани і підведення підсумків, і природно ювілейні торти на замовлення повинні бути запам’ятовуються і душевними.

Не тільки ювілеї, але і інші свята є прекрасною можливістю відпочити від буденної і рутинної роботи, зарядитися позитивними емоціями. Тому їх так чекають і діти і дорослі. Так як на урочистих заходах завжди багато смачної їжі.

Студія солодкого декору "Софія" пропонує Вам зробити ювілей незабутнім разом з нашими десертами. Ми з задоволенням виготовимо для Вас красиві, смачні і святкові десерти на будь-який смак, будь-яких форм і розмірів.

Наші кондитери – майстри своєї справу з величезним досвідом, неодмінно порадують Вас своїм індивідуальним підходом, креативністю, відмінною якістю і доступними цінами. Наші ювілейні торти неодмінно подарують Вам справжню насолоду.

Ювілеї – це завжди коло тільки найближчих, тому для них слід підготувати щось особливе. А якщо Вас запросили на ювілей, тоді ви теж зможете приємно порадувати ювіляра. Якщо це жінка, тоді розкішний торт у вигляді букета шикарних троянд неодмінно порадує її. Також дуже пам’ятним буде торт з фотографією. Заздалегідь підберіть самі теплі і душевні знімки і ми перенесемо їх на тортик.

У нас в студії Ви зможете замовити торт в Києві до будь-якого торжества: торт на Новий Рік, торт на весілля, торт на ювілей, торт на День Народження, торт на 8 березня, торт на день закоханих. В процесі виготовлення ми використовуємо тільки свіжі продукти, що гарантує високу якість десерту.

На ювілей як не можна до речі відмінним подарунком буде торт, яким можна висловити свої теплі почуття, любов і повагу. На святковому столі в обов’язковому порядку серед інших страв повинен бути присутнім ювілейний торт на замовлення ручної роботи.

Професіоналізм і досвід наших кондитерів дозволяє запропонувати Вам цікаві композиційні рішення. Так само ми рекомендуємо вибрати свій десерт на нашому сайті у відповідному розділі, не забудьте і про начинку.

Торт на ювілей ціна Вас приємно порадує, оскільки ми пропонуємо доступні ціни та відмінна якість десертів. Невисокі ціни на ювілейні торти і розмаїття начинок і дизайнерського оформлення, а також високу якість залишать найтепліші спогади про захід.

Ювілейні торти на замовлення – це відмінна можливість порадувати гостей і близьких. Такий тортик недорого – буде красивим, смачним, а головне незабутнім. Замовити ювілейний торт Ви зможете через наш сайт, а також за телефоном: (095) 563-18-06 або (067) 760-27-28 або через наш сайт.