Замовити весільний торт в Києві

Заказать свадебный торт в КиевеВесільний торт на замовлення в Києві досить затребувана послуга в кондитерській промисловості. Багато компаній займаються виготовленням весільних тортиків, але не кожна з них може підійти саме вам. Є два моменти, які впливають на вибір компанії, це якість і естетика і вартість весільного торта за 1 кг.

Весілля – це важлива подія в житті новоспеченої сім’ї, тому молодята підходять до цього питання дуже скрупульозно. Нічого не повинно засмучувати в цей день. Організація всього торжества це дуже відповідально: ресторан, прикраси, запрошення гостей, розпис і звичайно ж ефектне завершення вечора у вигляді – ефектного весільного тортика. 

Весільний торт на замовлення став невід’ємним атрибутом будь-якого торжества. Він символізує любов, чисте і світле майбутнє нової сім’ї. У наш час пари дуже ретельно підходять до вибору весільного тортика і зовнішнє оформлення і наповнення має виправдати всі очікування. Студія солодкого декору “Софія” пропонує вам широкий асортимент десертів на весілля, ознайомитися з якими ви зможете у відповідному розділі на нашому сайті.

Досвідчені фахівці студії солодкого декору “Софія” пропонують втілити ваші ідеї в життя. Замовити торт на весілля ви зможете будь-яким зручним для вас способом з розділу “Контакти”. Наші менеджери детально проконсультують вас і запропонують найоптимальніші ціни за ваш майбутній десерт.

Не знайшли те, що шукали? Не біда, ми виготовимо весільний торт на замовлення на Троєщині по вашим власними ескізами. Можливо у вас є фото бажаного десерту, не соромтеся надсилайте його нам і ми зробимо все, щоб ваш десерт виглядав ще краще ніж ви ображаєте. Ми виготовимо торт на весілля будь-якої складності. Це може бути великий багатоярусний торт, то може бути невеликою тортик, але з оригінальною прикрасою, це може бути класичний варіант торта з фотодруком або торт у формі весільних елементів (кільця, туфелька нареченої і тд.).

Весільний торт на замовлення в Києві
Жодна сучасна весілля не обходиться без ефектного торта. Подивіться портфоліо наших робіт на сайті і виберете свій ідеальний варіант. Також ми працюємо індивідуально і замовити торт на весілля ви зможете за своїми ескізами. Нагадуємо, що замовити торт найкраще заздалегідь, щоб ми і ви були точно впевнені в термінах виготовлення і тоді ми зможемо оперативно створити і доставити ваш весільний десерт.
Торти на замовлення в Києві і Київській області з доставкою ☎ (096) 372-28-08, (095) 563-18-06 Телефонуйте! Торти ручної роботи на замовлення.