Замовити торт в Києві

Якщо у Вас просто немає часу і здатності випікати солодкі шедеври, не біда, студія солодкого декору "Софія" зробить це за вас. Ми пропонуємо торти на замовлення в Києві тематичні, звичайні, подарункові, ювілейні, весільні, дитячі, еротичні та ін

Торти на замовлення користуються величезною популярністю і попитом, тому якщо ви хочете приємно здивувати оригінальним подарунком, це те, що Вам потрібно.

Для того, що б замовити торт в Києві не потрібно витрачати багато часу. Сидячи вдома або в офісі просто зайдіть на наш сайт і оберіть відповідний варіант тортика або надайте нам свій ескіз.

Оформити замовлення Ви зможете за телефоном або через форму зворотного зв’язку.

Пропонуємо вашій увазі торти на замовлення, завдяки яким Ви зможете перетворити будь-яке свято в незабутній день, як у маленького винуватця торжества, так і у дорослого чоловіка. Вам залишається тільки визначитися з тематикою тортика, для цього варто враховувати захоплення, хобі того, кому адресується торт.

Торт Софія

Великий плюс полягає в тому, що Ви можете замовити торт в Києві, не виходячи з дому. Смачний апетитний десерт, приготований нашими кондитерами тільки зі свіжих інгредієнтів, стане головним акцентом урочистого столу.

Думаєте, що торт можна подарувати тільки дитині? Давайте начистоту, більшість людей просто не можуть уявити собі життя без солодкого, при цьому сюди відносяться і чоловіки. Торти на будь-який смак, з різними начинками і в різному оформленні від студії "Софія" завжди прекрасні.

Ще кілька тисячоліть тому зародилася традиція виготовлення десертів. Перші солодощі, які за формою нагадують сучасні торти, були виявлені при розкопках гробниць в Єгипті. Поняття "торт" прийшло до нас з Італії, а ось французи впевнені в тому, що вони перші, хто почав виготовляти смачні красиві десерти. І це далеко не випадково: у Франції кондитерами ставали люди, що володіють схильністю до образотворчого мистецтва. Майбутнім солодким чарівникам викладали архітектуру, креслення і малювання, вони вчилися ліплення та майстерності скульптури.

Торт Софія

Ми пропонуємо вам доступні ціни, так само на постійній основі у нас діють акції та спеціальні пропозиції, завдяки яким Ви зможете радувати близьких частіше.

Яке весілля без шикарного оригінального десерту? Весільні торти – це окрема тема, на яку можна говорити годинами.

Майбутні молодята дуже трепетно ставляться до вибору такого тортика. Зізнаємося, що в нашій практиці зустрічалися досить таки неординарні рішення з приводу оформлення весільного десерту.

Торт на День народження – це, звичайно ж, обов’язковий атрибут свята. В даному випадку політ фантазії – широкий. На нашому сайті Ви знайдете багато варіантів тортів на День Народження. Красиво оформлений торт від студії солодкого декору "Софія" порадує і безумовно сподобається всім гостям і винуватцям торжества.