Замовити торт на корпоратив

 (‎096) 372-28-08, (095) 563-18-06Запорукою успішної організації праці можна сміливо вважати здорову обстановку в колективі. Тому дуже важливо приділяти особливу увагу корпоративним атрибутам, свят, влаштовувати і впроваджувати свої корпоративні традиції. Підвищення корпоративного духу, згуртованість колективу- все це грає важливу роль в робочому процесі. Студія солодкого декору “Софія” пропонує вам широкий асортимент тортиків на замовлення за доступними цінами в Києві. 

На сторінках нашого сайту ви знайдете широкий вибір якісних десертів по самим приємним цінами. Ми займаємося виготовленням тортиків вже не перший рік, тому знаємо як зробити дійсно якісний і ефектний торт на замовлення.

Останнім часом великою популярністю користуються корпоративні торти на замовлення в Києві, незалежно від свята, замовити торт на корпоратив неодмінно варто. Оформлення такого десерту може бути виконано в корпоративному стилі з елементами логотипу, торгового знаку. Можна обіграти торт в прикольною формі з ухилом на корпоративну символіку. Торт на корпоратив – ідеальне доповнення до вечірки на роботі.

Коли варто замовити торт на корпоратив?

1. Дата заснування компанії – ідеальна можливість влаштувати невеличке свято в колі співробітників;
2. Громадські свята -прекрасна можливість порадувати своїх співробітників корпоративним тортиком;
3. Професійне свято – неодмінно варто приємно здивувати своїх співробітників в їх професійний день;
4.День Народження співробітників – торт у корпоративному стилі з елементами хобі конкретного співробітника. Наприклад торт для бухгалтера може бути виконаний в корпоративному стилі + фігурки: калькулятор, рахунки і тд. Тільки уявіть наскільки приємно буде співробітнику отримати персональний торт з побажаннями, виконаний спеціально для нього.

Студія солодкого декору “Софія” пропонує замовити торт на Троєщині по самим приємним цінами, виготовлений зі свіжих інгредієнтів за найостаннішими кондитерським методикам. Ми можемо виготовити торт з вашим власними ескізами та з огляду на всі ваші побажання. Дуже часто до нас звертаються замовники, які хочуть отримати тортик, який вони побачили в інтернеті. Без проблем, ми виготовимо такий кондитерський десерт, єдине – вам буде потрібно визначиться з начинкою для тортика. Ми пропонуємо найсмачніші і популярні начинки, які люблять наші клієнти. Нагадуємо, що при виборі начинки варто враховувати особливості гостей.Особенно це стосується продуктів-алергенів.

Замовити торт на Троєщині ви зможете будь-яким зручним для Вас способом з розділу “Контакти”. Наші менеджери допоможуть з вибором вашого ідеального десерту, а наші професійні кондитери виготовлять тортик точно в обумовлені терміни.