Замовити весільний торт

замовити весільний торт

Студія солодкого декору "Софія" пропонує Вам весільні торти на замовлення в Києві за доступними цінами. Можна сказати, що з початком весни відкривається весільний сезон і дуже важливо, що б це головна подія в житті пройшло на вищому рівні.

Торт на весілля є ефектним завершенням свята, тому повинен бути цікавим, смачним і незабутнім.

Ми займаємося виготовленням тортів на замовлення вже не перший рік, тому знаємо, як приготувати смачний і оригінальний весільний торт, який неодмінно сподобається всім гостям.

У нас працюють професійні кондитери з досвідом, в арсеналі яких виготовлення простих і багатоярусних тортів будь-якої форми та дизайну.

Як правильно вибрати весільний торт?

Перед тим як замовити весільний торт, варто знати, скільки гостей буде на весіллі і проводити розрахунок 150-200 г на людину. Наприклад, якщо ви плануєте весілля для 20 осіб, тоді Вам цілком буде достатньо одноярусного тортика в 3 кілограми. Якщо ж планується більш ніж 50 осіб, тоді пропонуємо замовити багатоярусний весільний торт від 8 кілограм.

Зараз стало дуже модним проводити відкриття церемонії та святкування на свіжому повітрі так от якщо ваше весілля планується на жаркий час року, тоді рекомендуємо замовити весільний торт з фруктовою, йогуртовій начинками. Такий десерт буде легким і низькокалорійним. Якщо весілля припадає на більш прохолодну пору року, тоді простір фантазії ширше.

На сьогоднішній день великою популярністю користуються "голі торти", тобто десерти з відкритими коржами.

Багато молодята замовляють весільний торт заздалегідь, при цьому дуже довго вибирають начинку і ретельно підходять до оформлення. Є й такі, хто згадує про весільному десерті в останній момент і ми звичайно ж йдемо на зустріч і робимо все можливе.

Чому варто замовити весільний торт у нас?

– натуральні та свіжі інгредієнти – в процесі виготовлення тортика ми використовуємо тільки якісні та свіжі складові, тому можете бути впевнені в тому, що в результаті ви отримаєте висококласний торт. Продумані поєднання компонентів забезпечать ідеальний смак без додавання штучних підсилювачів і підсолоджувачів;

– якісна випічка – ми володіємо сучасним обладнанням, що дозволяє контролювати якість продукції на всіх етапах виготовлення;

– оформлення десертів – перед тим як приступати до виготовлення тортика ми обговорюємо всі нюанси зовнішнього оформлення. Ви можете вибрати варіант тортика у нас на сайті або надати фото бажаного десерту і наші кондитери виготовлять його в короткі терміни.

Який вибрати торт на весілля?

Форма весільного тортика в основному піраміда з декількох ярусів. Однак, останнім часом все більшу популярність набувають весільні тори у вигляді башти з тістечок.

Начинка весільного тортика вибирається виходячи з переваг. На нашому сайті у розділі "Начинки" ви зможете підібрати ідеальний наповнювач для свого тортика.

Замовити весільний торт ви зможете зателефонувавши нам або безпосередньо на нашому сайті, де у відповідному розділі зможете підібрати свій майбутній десерт.