Весільний торт на замовлення в Києві

Свадебный торт на заказ в Киеве

Весілля є найсвітлішим і знаменною подією для кожних молодят. Одні хочуть організувати шикарний банкет на 1000 чоловік, інші ж хочуть відзначити торжество в затишному колі родичів і друзів. У будь-якому випадку, весільний торт, був, є і буде особливим, солодким шедевром святкового столу.

Студія солодкого декору «Софія» виготовляє смачні, оригінальні, ексклюзивні весільні торти недорого, якісно і у встановлені терміни. В нашій кондитерській можна замовити весільний торт самої незвичайної форми і розміру, з будь-якою кількістю ярусів і різним наповненням. Наші унікальні торти, неодмінно порадують винуватців торжества і всіх гостей, залишивши незабутнє, приємне враження про те, що відбувається заході.

При замовленні основного ласощі, молодятам слід приділити особливу увагу усім своїм деталей. Обов’язково врахувати форму, вагу, начинку, декор, кількість запрошених гостей. Класичним весільним десертом вважається круглий торт в кілька ярусів. Але можна відійти від традиційних стандартів і замовити ексклюзивний торт з прямокутних блоків з унікальним декором і наповненням.
Смак тортика, в основному залежить від начинки, вона може бути ванільна, шоколадна, йогуртовая, сирна і так далі.

Наші фахівці допоможуть вам підібрати підходящий весільний торт, з огляду на всі ваші ідеї і побажання. Від запрошеного кількості гостей залежить вага тортика і відповідно ціна. В середньому, розрахунок на одну людину становить 200 грам десерту. Виходячи з цього, на банкет в 100 чоловік слід замовляти торт вагою в 20 кг. Всі смакоту ми готуємо вручну, використовуючи натуральні продукти найвищої якості без застосування консервантів і сухих сумішей.

Для зручності та економії часу, ви можете замовити весільний торт на нашому сайті. У нас наданий широкий вибір готових різних варіантів оформлення ласощі або ж створити свій оригінальний тортик. Так набагато зручніше, адже вам не доведеться нікуди бігти. Ми допоможемо підібрати підходящу форму, квадратну, прямокутну, круглу і прикрасити десерт живими квітами або унікальними солодкими фігурками.

Весільний торт це смачне частування, яким приємно поділиться з гостями, рідними і близькими і подарувати кожному шматочок свята та гарного настрою. Ми відповідально підходимо до кожного замовлення і гарантуємо якість, і готовність ласощі до потрібного часу. Замовте тортик у нас, будемо раді співпраці.