Весільний торт на замовлення в Києві

Свадебный торт на заказ в КиевеВесільний торт на замовлення – це не тільки ідеальна прикраса свята, але і смачний і красивий десерт, який стане ефектною кульмінацією свята і неодмінно викличе захват як у молодят, так і у всіх присутніх гостей.

Студія солодкого декору “Софія” пропонує вам широкий асортимент кондитерських виробів ручної роботи на замовлення, які будуть виготовлені індивідуально для вас з урахуванням всіх вимог і побажань. На сторінках нашого сайту ви знайдете портфоліо наших робіт, серед яких можливо виберете собі ідеальний варіант вашого майбутнього десерту. Класичні варіанти десертів, оригінальні торти, ексклюзивні кондитерські вироби під певне торжество – ми виготовимо все, що ви захочете.

Який краще замовити весільний торт? 

Кожне весілля – це окрема історія, написана в своєму стилі і оформленні. Тому і торти на весілля відрізняються між собою. Який же торт на замовлення підійде найкраще вашому торжеству? Сучасні весільні тенденції диктують нам свої правила, найпопулярнішими тортиками можна сміливо назвати багатоярусні торти, які можуть бути декоровані фігурками з мастики, живими квітами, гравіюванням ініціал нареченої і нареченого, вензелями та іншими весільними атрибутами.

Студія солодкого декору “Софія” з задоволенням виготовить для Вас такі кондитерські вироби:
1. Класичні одноярусні торти на замовлення;
2. Багатоярусні весільні торти, які можуть мати два, три і більше ярусів – все залежить від побажань замовника;
3. Весільні капкейкі, приготовані в одному стилі з тортиком;
4. Весільні торти з мастикою;
5. Весільні кремові торти;
6. Оригінальні тематичні торти на весілля.

У відповідному розділі на нашому сайті Ви зможете ознайомитися з асортиментом десертів. Якщо у вас є власне бачення чи побажання щодо майбутнього десерту ми з задоволенням будемо намагатися виготовити торт будь-якої складності.

Начинки весільних тортів 

Наша кондитерська пропонує своїм клієнтам найпопулярніші і смачні начинки:

1. Рафаелло – ніжний ванільний бісквіт, просочений сиропом, ніжний кокосовий крем.
2. Шоколадно-горіховий – шоколадний бісквіт, просочений ванільним сиропом, ніжний вершковий крем зі згущеним молоком і волоськими горіхами.
3. Шоколадний – шоколадний бісквіт, просочений кавовий сиропом, шоколадний крем.
4. Наполеон – коржі з листкового тіста і легкий заварний крем.
5. Шварцвальскій – шоколадний бісквіт, просочений вишневий сиропом, ніжний вершковий крем і вишня.
6. Ягідний – білий бісквіт просочений ванільним сиропом, ніжний вершковий крем з до авленіем ягід полуниці, вишня, смородина. Тортик з кислинкою.
7. Кофейно-горіховий – білий бісквіт, просочений кавовий сиропом, вершковий крем зі сгущонкой і горіхами.
8. Фруктовий – білий бісквіт, просочений фруктовим сиропом, ніжний вершковий крем зі шматочками фруктів ківі, банан, апельсин.
9. Медовик – медові коржі просочені вершково-змішаним кремом.
10. Йогурт-полуниця – білий бісквіт, просочений полуничний сиропом, йогуртовий крем з шматочками полуниці.
11. Йогурт-вишня – білий бісквіт, просочений вишневий сиропом, йогуртовая крем з вишнею.
12. Апельсиновий – ванільний бісквіт з цедрою апельсини, просочений апельсиновим сиропом, вершковий крем з шматочками апельсина.
13. Тірамісу – палички своярді просочені кавовий сиропом з додаванням лікеру бейлиз, вершковий крем на основі сиру маскарпоне.
Всі торти на замовлення Троєщина виготовляються з натуральних інгредієнтів, які можна придбати безпосередньо перед приготуванням. Тому в свіжості тортика можете навіть і не сумніватися. .

Торти на замовлення в Києві і Київській області з доставкою ☎ (096) 372-28-08, (095) 563-18-06 Телефонуйте! Торти ручної роботи на замовлення.