Торти на замовлення без мастики

Сучасні торти на замовлення студії солодкого декору “Софія” можуть бути виконані в будь-якому виконанні. Звичайно, торти на замовлення сьогодні відрізняються своїм незвичайним дизайном, іноді передають цілі сюжети і в більшості випадків виконуються з мастики.
Мастичне покриття досить популярне, оскільки завдяки ньому можна створити оригінальний дизайн. Але не всі люблять торти на замовлення з мастикою. Якщо вам не дуже подобається цей нудотно солодкий смак, наші кондитери без проблем зможуть виготовити торти на День Народження без мастики.

Ми пропонуємо різні варіанти оформлення тортиків без мастики. У процесі виготовлення можуть використовуватися шоколад, крем, ягоди, вершки, цукерки, фрукти, квіти та декоративними елементами, які зроблені вручну. Ми також із задоволенням виконаємо нестандартне замовлення за вашими ескізами та фотографіями.
У процесі виготовлення ми використовуємо лише якісні та свіжі інгредієнти, сучасне обладнання та лише сучасні рішення.

Торти на День Народження без мастики

Ми не раз стикалися з тим, що виготовлений гарний торт з мастики не завжди до вподоби всім присутнім. Багато матусь знімають мастику зі шматочка тортика, щоб дитина не їла таку солодку масу. Тому щоб уникнути таких ситуацій ми можемо виготовити торт на День Народження на замовлення, виходячи з ваших побажань, рамок бюджету і без мастики. Для того щоб не переплачувати за мастику, яку ви не їсте, ми спочатку приготуємо тортик без цієї прикраси.
Торт на замовлення без мастики буде виглядати привабливо і вам неодмінно сподобається ніжний смак десерту.
Наші кондитери із задоволенням виготовлять торт класичної конфігурації, а також ми оперативно виготовимо нестандартні замовлення. Торт на замовлення без мастики може бути круглий, фігурний, квадратний, прямокутний. А також у формі цифр, ініціалів іменинника, предметів тощо.
Як декор для тортиків без мастики використовують збиті вершки, глазур, легкий крем, пряники, льодяники, шоколад, маршмеллоу, печиво, різнокольорові кондитерські посипання.
Якщо ви хочете замовити оригінальний торт на замовлення без мастики, кондитери студії солодкого декору “Софія” підберуть для вас ідеальні варіанти святкових десертів.
На сторінках нашого сайту ви можете познайомитись з портфоліо наших робіт та підібрати ідеальний варіант. Також ви можете познайомитися з варіантами начинок. Наші торти на замовлення якісні та повністю безпечні для найменших ласунів. На ваше замовлення ми спечемо бісквітний, мусовий тортик або чізкейк від двох кілограмів. Це може бути класичний торт на замовлення чи багатоярусний кондитерський шедевр.
Торти на замовлення в Києві та Київській області з доставкою ☎ (‎096) 372-28-08, (095) 563-18-06 Телефонуйте! Торти ручної роботи на замовлення.