Смачні торти для чоловіків

Не варто думати, що сильна стать абсолютно байдужий до солодкого, багато чоловіків не проти поласувати тортиком, особливо якщо він виготовлений на замовлення і має цікаву тематику.

Якщо Ви хочете приємно здивувати свого чоловіка смачним тортом прекрасним приводом для цього буде торт на день народження, торт на ювілей, торт на замовлення просто так.

Студія солодкого декору "Софія" пропонує Вам замовити торт для чоловіка будь-якого віку, статусу й соціального стану: торт для коханої, торт для чоловіка, торт для брата, торт для дідуся, торт для тата, торт для сина, торт для начальника, торт для студента.

Торти для чоловіків

На нашому сайті у розділі "Портфоліо" Ви зможете підібрати ідеальний варіант тортика до будь-якого приводу, а також наші кондитери з задоволенням виготовлять торт для чоловіка по Вашому ескізу.

Замовити торт для чоловіка в Києві Ви зможете на різну тематику, це може бути захоплення або хобі, торт у вигляді циферблата, торт з фотографією, торт машина, смокінг.

Наприклад, для ділових чоловіків ідеальним варіантом буде торт у вигляді дипломата, або торт у вигляді сорочки з краваткою, торт – риба порадує рибака, якщо чоловік захоплюється футболом, тоді торт у вигляді м’яча доведеться до речі.

Торт у вигляді автомобіля, келиха з пивом, пістолета, фотоапарата, торт у вигляді жіночого бюста і багато іншого втілять в життя наші кондитери.

На сьогоднішній день найбільш популярним методом оформлення чоловічих тортів є тематичний дизайн, реалізований завдяки мастики – їстівного кондитерського матеріалу для обробки, що дозволяє створювати найрізноманітніші солодкі скульптури та картини.

Крім цього, торти з мастики можна вибирати іноді вибирають виходячи з особистих взаємин донора й одержувача: ділові, романтичні та ін

Ще не визначилися з вибором тортика?

Рекомендуємо заглянути в розділ "торти для чоловіків" і підібрати симпатичний торт з мастики на замовлення. Якщо чоловік колекціонує елітне спиртне, тоді можна виготовити торт у вигляді елітної пляшки коньяку, віскі або рому. Торт для програміста у вигляді комп’ютера неодмінно викличе посмішку.

Торти для чоловіків еротичної тематики також оцінять по достоїнству одержувачі з відмінним почуттям гумору.

Наші тортики виготовлені тільки з свіжих інгредієнтів, тому можете бути впевнені, що в результаті отримаєте якісний тортик.

У нас працюють професіонали своєї справи, які вкладають душу в кожен десерт на замовлення. Побалуйте своїх близьких приємним солодким подарунком, який запам’ятається їм на довго.