Торт з фотографією

Торт з фотографією

Пропонуємо Вашій увазі торт з фотографією на замовлення за доступними цінами. Такі цікаві тортики стали дуже популярними. Виготовлення тортів з фотографією засновано на вдосконаленні харчових технологій виготовлення. Фотографія або зображення наносять завдяки спеціальному харчового принтера безпосередньо на торт або на харчову пластину (рисову, вафельну, цукрову).

При це в підсумку Ви отримуєте якісне і чітке зображення. Можете не переживати, в процесі друку використовуються тільки сертифіковані барвники, які абсолютно безпечні для здоров’я.

Замовити торт з фотографією Ви зможете в студії солодкого декору "Софія". Солодке рішення проблему “що подарувати”. Торти на замовлення є відмінним презентом до будь-якого торжества людині будь-якого віку, так як солодкого оригінальним і смачному подарунку будуть раді і дорослі і діти.

Якщо ви любите дарувати креативні подарунки і хочете вразити гостей, тоді торт з фотографією – це ідеальний десерт.

Наші кондитери створять десерт з урахуванням всіх Ваших побажань, будь-якої складності та розміру, торти з оригінальним декором з мастики. Замовити оригінальний торт Ви можете не виходячи з дому. Достатньо зайти на наш сайт у відповідний розділ тематики тортів і вибрати вподобаний торт, після чого заглянути в розділ "Начинки" і підібрати наповнювач для майбутнього десерту. Якщо на нашому сайті Ви не знайшли підходящий варіант десерту ми з задоволенням виготовимо торт на замовлення із ваших фотографій або ескізами.

Для того що б замовити оригінальний торт Київ Ви можете зателефонувати нам, заповнити форму зворотного зв’язку або написати листа, після чого наш менеджер уточнить деталі замовлення.

Погодьтеся, портрет винуватця торжества на бісквіті здивує будь-якого і запам’ятатися. Для дитячого торта можна використовувати фотографії улюблених героїв. Торт на день закоханих у формі серця, на якому красується фото закоханої пари, неодмінно викличе бурю романтичних емоцій.

На корпоратив доведеться як не можна до речі підійде торт із зображенням логотипу компанії чи фотографії всього колективу. Ніжний бісквіт з просоченням та красивою фотографією не залишить байдужих.

Студія солодкого декору "Софія" виготовить для вас торти на замовлення з фотографією за доступними цінами високої якості. Наші кондитери зроблять унікальний їстівний малюнок або фотографію на десерт, який буде виконаний у відповідності з усіма вашими побажаннями чітко в строк.

Фототорти стали дуже популярними на випускних або ранках. На такому смачний десерт можна зробити загальну фотографію всього колективу.

Торти на замовлення ціна буде доступна кожному. У нас Ви також зможете замовити торти Київ до будь-якого торжества: торт на День Народження, весільний торт, торт на ювілей, торт для чоловіків, торт на корпоратив, дитячі торти, торт на День Закоханих. Ми виконуємо замовлення будь-якої складності, завжди смачно і оригінально.