Торт на замовлення Київ

Торт на заказ Киев для именинникаСтудія солодкого декору “Софія” пропонує вам широкий асортимент тортиків на замовлення для будь-якого торжества. Ми займаємося виготовленням тортів професійно, тому знаємо всі тонкощі і нюанси цієї справи і на постійній основі вдосконалюємо свої знання і стежимо за тенденціями і кондитерськими новинками. Наші кондитери працюють з душею і тому кожен десерт виходить індивідуальним, якісним і красивим. 

Торт на замовлення Київ для іменинника одне з найбільш затребуваних напрямів. Торт на День Народження від близьких і рідних може бути як прекрасним доповненням до основного подарунка, так і виступати як самостійний презент. Для того щоб вгадати з тематикою тортика на всі 100% варто враховувати хобі і захоплення іменинника. Іноді до нас звертаються з проханням створити торт на День Народження малознайомої людини. І в такому випадку можна завжди вибрати універсальний варіант.

На нашому сайті ви знайдете спеціальні розділи, в яких зможете підібрати варіант майбутнього десерту. Якщо вам не сподобався жоден варіант, ми завжди відкриті до ваших ідей і можете просто показати нам те, що вам хочеться і ми обов’язково зробимо це.

Торти на замовлення для чоловіків і торти на замовлення для жінок виконуються з урахуванням гендерних особливостей. Ми створимо тортик з урахуванням всіх ваших побажань і вимог. Підсумкова ціна торта на замовлення буде залежати від складності виготовлення, ваги, начинки.

Торт на замовлення в Києві є ідеальним рішенням порадувати винуватця торжества оригінальним десертом. Вже давно магазинні торти відійшли на другий план, і якщо ви дійсно хочете піднести ефектний десерт, в такому випадку неодмінно варто замовити торт в Києві у нас.

Оригінальна кондитерський виріб, яке здивує всіх присутніх. У нашому портфоліо ви зможете підібрати підходящий варіант для себе. Замовити торт ви зможете будь-яким зручним для вас чином з розділу “Контакти” . Наші менеджери із задоволенням проконсультують вас з усіх питань і допоможуть з вибором відповідного варіанту.

Торт на замовлення – це ще й дуже зручно. Вам варто тільки визначиться і зробити замовлення. Доставка тортів в Києві здійснюється оперативно і за вказаною адресою. У нас ви можете замовити торт з доставкою до будь-якого свята:
– торт на весілля;
– торт на День Народження;
– торт дітям;
– торт на ювілей;
– торт на дівич-вечір;
– торт на корпоратив.

Торти на замовлення в Києві і Київській області з доставкою: (096) 372-28-08, (095) 563-18-06 Телефонуйте! Торти ручної роботи на замовлення.