Торт на Рік

Торт на ГодикНа першу річницю Дня народження дитини, батьки та родичі прикладають максимум зусиль для того, щоб цей день зробити особливим і незабутнім. Саме тому купують різні кульки, іграшки, атрибути і, звичайно ж, замовляють яскравий, смачний торт на рік.

Влаштовуючи розкішний банкет або тепле домашнє чаювання, дуже важливим є, не упустити навіть саму найменшу деталь, яка змогла б підкреслити значимість даної події. Серед безлічі ласощів і звичайних страв, основне місце займає торт на 1 рік дитині. За допомогою тортика, при святкуванні Дня народження, можна створити відмінний ритм і задати тон для всього свята. 

Студія солодкого декору «Софія» виготовить оригінальні, вишукані ласощі з урахуванням всіх ваших побажань, а також в будь-яку тематику, враховуючи інтереси дитини. Тортик повинен володіти дивовижним смаком і привабливо виглядати, для того щоб сподобатися маленькому допитливий і не залишити його байдужим. Соковите, яскраве кондитерський виріб можна прикрасити різними фігурками, героями з улюблених мультфільмів, квітами і будь-який інший декорацією. Пройти мимо такого чудового шедевра буде неможливо.

На перший день народження, найчастіше замовляють нестандартні, креативні та унікальні тортики з різноманітними варіантами прикраси. Наприклад, дуже популярні тортики прикрашені золотими зірочками, які символізують батьківську любов до дитини.

У більшості діток, які дивляться мультики в однорічному віці, вже є улюблені персонажі. В такому випадку, тортик прикрашений фігурками улюблених героїв неодмінно викличе захват у малюка. Якщо ж дитина мультики не дивиться, то можна прикрасити торт, різними фруктами та солодощами або зображеннями різних тварин і птахів.

Наша сучасна кондитерська має професійне обладнання та все необхідне для виготовлення смачного торта на перший рік Дня народження дитини. Якщо до свята зовсім не залишилося часу для обговорення оформлення торта, то ви завжди зможете підібрати підходящий варіант вже готових кондитерських виробів наявний в асортименті. У нас дуже високі вимоги до якості і свіжості використовуваних інгредієнтів, тому як тортик призначений для малюків. Торт можна замовити з мастикою або без, кремовий або покритий глазур’ю. Звичайно ж, краще використовувати менше мастики і різних барвників, їх можна замінити вершковим кремом або фруктами.

Всім відомо, що маленька дитина вивчає зовнішній світ шляхом дотиків. Тому, яким би красивим тортик ні, маленькому допитливий захочеться не тільки посмакувати ласощами, а й обов’язково помацати його ручками. В результаті чого виріб швидко втратить свій витончений зовнішній вигляд. Уникнути цього вам допоможе маленький дитячий тортик який йде в доповненні до основного виробу.

Перше День народження дитини – дуже важлива подія не тільки для малюка, але і для його батьків. І щоб цей день запам’ятався, важливо продумати наперед стиль свята, частування і замовити заздалегідь тортик. Оформіть замовлення в нашій кондитерській, ми будемо раді співпраці.