Торт на Новий Рік на замовлення

Новорічні свята завжди супроводжуються передноворічною суєтою. Компанії проводять корпоративи, на яких в обов’язковому порядку має бути присутнім головний “винуватець урочистостей” – святковий красивий та смачний торт на замовлення. Торт на Новий рік може бути виконаний у різних варіаціях, все залежить від ваших побажань та уподобань.

Замовити торт на корпоратив або замовити торт на Новий Рік ви зможете на нашому сайті за найприйнятнішими цінами. Ми гарантуємо високу якість десертів, що виготовляються. У процесі виготовлення ми використовуємо лише якісні та свіжі інгредієнти. У розділі “Начинки” ви зможете підібрати найсмачнішу начинку, а у відповідній тематиці розділі на сайті ви ознайомитеся з варіантами наших робіт.

Торти на замовлення Троєщина є досить затребуваною послугою. Перед святами ми отримуємо багато замовлень від наших постійних клієнтів, тому завчасно подбайте про замовлення.
Студія солодкого декору “Софія” виготовить ідеальний торт на Новий Рік 2022 за власним ескізом або фото. Сміливо надсилайте нам свої фото та ми із задоволенням виконаємо його оперативно.

Як оформити торт на Новий Рік?

Найчастіше торт на Новий Рік містить елементи покровителя наступного року, фігурки з цифрами. Якщо йдеться про корпоративний тортик, то можна зробити торт зі їстівною фотографією із зображенням всього колективу.

Ідеї ​​оформлення десерту:

1. торт нестандартної форми: ялинка, сніговик, ялинкова кулька, годинник зі стрілками і тд.;
2. торт може бути прикрашений фігурними тематичними пряниками; льодяниками топперами, цукровими фігурками сніжинки, Дід Мороз, олені тощо;
3. об’ємні новорічні солодкі прикраси з глазурі;
4. Торти приколи на Новий Рік.

Передноворічний корпоратив, який вже став обов’язковою традицією в кожній компанії, це веселий та галасливий захід, який допоможе згуртувати весь колектив. Торт на корпоратив може бути неординарним. Дуже часто ми стикаємося із проханням виготовити еротичний торт на корпоратив, торт із приколом.

Вибираємо начинку для тортика:

1. Рафаелло – ніжний ванільний бісквіт, просочений сиропом, ніжний кокосовий крем.
2. Шоколадно-горіховий – шоколадний бісквіт, просочений ванільним сиропом, ніжний вершковий крем зі згущеним молоком і волоськими горіхами.
3. Шоколадний – шоколадний бісквіт, просочений кавовий сиропом, шоколадний крем.
4. Наполеон – коржі з листкового тіста та легкий заварний крем.
5. Шварцвальський – шоколадний бісквіт, просочений вишневий сиропом, ніжний вершковий крем та вишня.
6. Ягідний – білий бісквіт просочений ванільним сиропом, ніжний вершковий крем з додаванням ягід полуниці, вишня, смородина. Тортик із кислинкою.
7. Кавово-горіховий – білий бісквіт, просочений кавовий сиропом, вершковий крем зі згущеним молоком і горіхами.
8. Фруктовий – білий бісквіт, просочений фруктовим сиропом, ніжний вершковий крем зі шматочками фруктів ківі, банан, апельсин.
9. Медовик – медові коржі просочені вершково-змішаним кремом.
10. Йогурт-полуниця – білий бісквіт, просочений полуничний сиропом, йогуртовий крем із шматочками полуниці.
11. Йогурт-вишня – білий бісквіт, просочений вишневий сиропом, йогуртовий крем з вишнею.
12. Апельсиновий – ванільний бісквіт із цедрою апельсини, просочений апельсиновим сиропом, вершковий крем із шматочками апельсину.
13. Тірамісу – палички своярди просочені кавовим сиропом з додаванням лікеру бейліз, вершковий крем на основі сиру маскарпоне.
Торти на замовлення в Києві та Київській області з доставкою ☎ (‎096) 372-28-08, (095) 563-18-06 Телефонуйте! Торти ручної роботи на замовлення за найприємнішими цінами.