Торт на корпоратив в Києві

Красивий великий і смачний торт на корпоратив для кожної компанії уособлює стабільність, процвітання і надія на краще майбутнє. Саме тому корпоративна символіка і фірмові кольори ідеально підходять для корпоративного тортика. Такий ефектний десерт стане родзинкою вечора і зміцнить корпоративний дух.

Торт на корпоратив в Києві

Студія солодкого декору “Софія” пропонує вам широкий вибір смачних десертів за хорошою ціною. Ми гарантуємо вам неперевершений смак і ефектний дизайн, що зробить ваш тортик головним атрибутом святкового застілля.

Ми організуємо виготовлення тортика на корпоратив з доставкою в офіс в будь-якій даті.

корпоративні торти на замовлення в Києві досить популярна послуга, тому дуже важливо не помилиться в компанії і вибрати сумлінного кондитера.

Ми займаємося даною справою вже не перший рік, тому знаємо всі тонкощі і нюанси цього ремесла. Найсвіжіші інгредієнти, дотримання всіх технічних норм, новітнє обладнання і звичайно ж майстерність кондитерів. Ми гарантуємо, що ваш торт на замовлення в Києві буде найсмачнішим, красивим і незабутнім.

Корпоративи дуже щільно увійшли в наше життя, це свого роду “вихідний” для всіх співробітників і керівників разом. Такі свята на роботі дійсно зближують колектив, зміцнюють корпоративний дух. На новорічних корпоративах дуже часто підводять підсумки року і нагороджують самих старанних співробітників.

Якщо у вашій компанії планується корпоратив, то неодмінно варто замовити торт в Києві.

Зараз дуже популярні тематичні корпоративи, тому торт може підтримати будь-яку стилістику заходу, що ще більше створить незабутню атмосферу. Радісні моменти ще більше здатні згуртувати колектив, зробити його дружним, а це важливо для успішної діяльності компанії. Корпоратив-це відмінний спосіб поспілкуватися в неформальній обстановці і дізнатися один одного якнайкраще.

Відзначимо, що не існує ніякого єдиного правила прикраси тортів, кожен тортик – це витвір мистецтва, в яке наші кондитери вкладають душу. При оформленні корпоративного тортика можуть бути використані фірмові кольори, логотип, слоган і навіть спільні фото співробітників.

Торт на корпоратив неможливо приготувати вдома, незалежно від ваших кулінарних здібностей, це досить таки масштабний десерт, який розрахований на велику кількість людей. Довірте цю справу професіоналам і результатом ви неодмінно залишитеся задоволені.

Навіть якщо ви не плануєте пишний корпоратив, а невелику спокійну вечірку, торт на корпоратив нехай навіть невеликий, але повинен бути. Це свого роду красиве і смачне завершення всього вечора. На сторінках нашого сайту ви зможете познайомиться з варіантами тортиків, підібрати найсмачнішу начинку і ми оперативно виготовимо для Вас десерт в потрібній даті і доставимо тортик в потрібне місце.

Замовити торт в Києві та Київській області ви зможете будь-яким зручним для вас способом з розділу “Контакти” або телефонуйте прямо зараз: (096) 372-28-08, (066) 761-31-89 і ми відповімо на всі ваші запитання.