Торт на хрестини

Торт на крестиныХрестини можна сміливо назвати найпершим і значущим святом малюка протягом першого року життя. Прийнято відзначати це свято в колі рідних і близьких. Це особлива атмосфера, яку хочеться запам’ятати.
Це може бути зовсім не великий і тихий свято, при цьому хочеться що би він був красивим.
Студія солодкого декору “Софія” пропонує вам широкий асортимент тортиків на замовлення до будь-якого свята. Оригінальні, смачні, сучасні та красиві торти до будь-якого свята по самим приємним цінами.

Торт на хрещення є досить поширеним десертом, який замовляють у нас на постійній основі. Дизайн такого тортика ніжний і ми виготовляємо їх з особливим трепетом. Нічого не повинно псувати цей світлий день, тому рекомендуємо подбає про замовлення тортика на хрестини завчасно, що б і у майстрів кондитерів було достатньо часу для створення шедевра для вас.

Оформлення тортика на хрестини
Залежно від статі дитини можна виготовити торт з ніжно-рожевим або ніжно блакитним кремом. Також великою популярністю користуються торти на хрещення з срібними або золотими елементами. За бажанням замовника наші кондитери доповнять тортик їстівними фігурками – елементами даного торжества. Найпопулярніші з них, це: янголята, хрестик, хрестинна сорочка, фігурки немовлят, мережива.
На торті для хрестин може бути зображена фотодрук із зображенням немовляти або будь-яких інших деталей на ваш розсуд.
Ми постараємося втілити в життя найкреативніші і нестандартні ідеї. На сторінках нашого сайту ви зможете ознайомитись з прикладами робіт, якщо у вас є власні фото або ескізи тортиків, ми із задоволенням беремося за ваше замовлення.

Ми працюємо під замовлення, тому можете бути впевнені в свіжості десертів. Перед виготовленням вашого тортика ми обговорюємо всі нюанси оформлення, начинки і термінів виготовлення.
Гарний тематичний торт на хрестини залишиться на фото і в спогадах, тому ми постараємося зробити такий десерт, який би дійсно сподобався і ви до нас повернулися на інші свої свята за черговим тортиком.

Замовити торт на хрестини в Києві та Київській області з доставкою: ☎ (096) 372-28-08, (095) 563-18-06 Телефонуйте! Торти ручної роботи на замовлення.