Торт на хрестини на замовлення

Торт на крестины на заказХрещення дитини – одна з важливих подій у житті сім’ї. Таїнство Хрещення сім’я святкує у близькому колі разом із хрещеними батьками. Це особливе свято хочеться зробити ще пам’ятнішим та створити урочисту атмосферу. Студія солодкого декору “Софія” пропонує вам торти на замовлення у Києві до будь-якої урочистості та за найоптимальнішими цінами.
Оригінальний торт на Хрестини від студії “Софія” стане головною прикрасою будь-якої урочистості, незалежно від того, чи це невелике свято у родинному колі, чи це помпезне святкування з повним розмахом.
Замовити торт на Хрестини з ексклюзивним тематичним декором та якісними свіжими інгредієнтами ви завжди зможете у нас. Ми пропонуємо різні варіанти тортів, виходячи з побажань замовника та його бюджету.
Наші досвідчені кондитери вручну роблять красиві прикраси для тортика і намагатимуться втілити ваші задуми у життя. На постійній основі ми стежимо за новинками в кондитерській індустрії, вчимося новим технікам виготовлення та прикраси, вдосконалюємо свої навички, тому ми зможемо точно приємно здивувати вас.

Які прикраси використовують для оформлення тортика на Хрестини?

У процесі оформлення тортика на Хрестини найчастіше вдаються до використання традиційної символіки. Це можуть бути: фігура дитини, хрест, крила, голуби, ангел, колиска, серце. Наші кондитери виготовлять деталізовані акуратні фігурки з мастики, або це можуть бути цукрові елементи або пряники.
Торт на Хрестини може бути виконаний у класичному стилі згідно з християнською тематикою або це може бути оригінальний торт на замовлення, який точно здивує всіх присутніх.

За бажанням замовника тортик на замовлення може бути прикрашений нежирним ніжним вершковим кремом, мастикою, різнокольоровими драже, шоколадом, живими ягодами, квітами, маршмеллоу, їстівними фотографіями.
Торти на Хрестини на замовлення зазвичай виконуються в пастельній кольоровій гамі: блакитні, рожеві, бежеві, срібні, білі, золоті, фіолетові, м’ятні відтінки. Такі кольори завжди будуть актуальні, виглядають ефектно за тематикою і дозволяють додавати невелику кількість харчових барвників.

Замовити торт на Хрестини недорого

Ми беремося за замовлення будь-якої складності, тому із задоволенням приготуємо для вас торт на Хрестини будь-якої форми та розміру. Торт може бути виконаний у класичній круглій формі, може бути квадратним, може мати кілька ярусів. Якщо планується масштабне свято на велику кількість гостей, ми зможемо зробити ефектний багатоярусний торт.

Дуже часто торт на Хрестини може бути виконаний у вигляді книги, подушки, свічки чи серця, хрестильної сорочки. Зображення людей та різні церковні атрибути можуть бути зроблені у вигляді декоративних фігурок, які ви зможете зберегти собі на згадку (не піддавати високим температурам).
У розділі “Наповнювачі” ви зможете ознайомитись з варіантами начинок для тортиків та підібрати найсмачнішу. Якщо є якісь обмеження щодо інгредієнтів без проблем, ми обговорюємо це і робимо все так, як ви захочете.
Виберіть варіант свого майбутнього тортика на нашому сайті або поділіться з нами своїми ідеями, а ми намагатимемося створити ідеальний десерт для вашого свята.