Торт на Хелловін

Торт на ХеллоуинСвята потрібно влаштовувати не тільки по “червоним” днях календаря, а й за оригінальними приводів, наприклад Хеллоуїн. Навіть якщо ви не є фанатом цього “страшного” торжества – є відмінний привід повеселитися з рідними і близькими і торт на замовлення в оригінальному виконанні стане відмінною прикрасою столу.

Студія солодкого декору “Софія” пропонує Вам широкий асортимент тортів до будь-якого свята.  Ми займаємося даним ремеслом вже не перший рік, тому знаємо як виготовити дійсно ефектний і смачний кулінарний шедевр. Наші кондитери- професіонали своєї справи.

Який торт замовити на Хелловін?

Торт на Хелловін зазвичай виготовляється в “страшному” стилі: монстрики, привиди, гарбуза, павутина, очі і тд. Все залежить від фантазії замовника. Ми із задоволенням зробимо торт на Хелловін на замовлення, так як нам самим подобається це свято ми з великим задоволенням візьмемося за цей “страшний” замовлення.

Пропонуємо вам наступні варіанти оформлення тортика на Хелловін:

1. Чорний торт з такими елементами: кажани, ворони, черв’яки, павуки, павутина, помаранчеві гарбуза;
2. Фігурки з мастики у вигляді привидів, мумій, скелетів, клоунів, зомбі, відьом;
3. Якщо хочете що щось страшніше, можна прикрасити торт очними яблуками, могильною плитою, вставною щелепою, серцем і тд.

Найпопулярніші кольори, які можна використовувати при виготовленні десертів: чорний, білий, червоний, сірий, оранжевий. фіолетовий, жовтий. Сполучення відтінків буде гармонійним, якщо розподілити їх усередині торта: коржі і крем, а також використовувати їх для зовнішнього оформлення.

Оригінально прикрасити торт на Хелловін можна завдяки вершкам, глазурі, крему або мастиці. Все залежить від побажань замовника. Телефонуйте нам прямо зараз: (096) 372-28-08, (095) 563-18-06 і ми зможемо детально обговорити всі деталі вашого замовлення і підібрати оптимальний варіант десерту виходячи з ваших побажань і бюджету.

Кондитери студії солодкого декору “Софія” мають великий досвід роботи. На постійній основі ми підвищуємо свою кваліфікацію і активно стежимо за кондитерськими тенденціями, новинками, технологіями. Ми маємо широке коло наших постійних клієнтів, серед яких є як любителі класичних тортиків, так і ті, хто любить експерименти і незвичайні десерти.

Ще думаєте чи варто замовити торт на Хелловін? Влаштуйте солодку пустощі на цей страшно цікаве свято для своїх рідних і близьких. Навіть найстрашніший десерт – це всього лише насолода, яку з великим задоволенням покуштує вся сім’я.