Торти на День Святого Валентина

торт на День Святого Валентина

Наближається самий романтичний день – день Святого Валентина. Кожен мріє отримати приємний презент від коханої людини, тому для тих, хто хоче бути "на висоті", пропонуємо замовити торт на День Святого Валентина.

Не всі володіють кулінарними здібностями, тому студія солодкого декору пропонує виготовити торт на замовлення в Києві під цю тематику.

Для тих, хто ніколи не стикався з оригінальними десертами, рекомендуємо перейти на наш сайт і подивитися у відповідному розділі варіанти тортів, з яких Ви можете обрати свого фаворита і піднести своїй другій половинці.

Напередодні дня Закоханих багато продумують подарунки і сюрпризи, які планують подарувати близьким.

Найпопулярнішим десертом є торт у вигляді серця, так би мовити торт на День Закоханих повинен бути особливим. Торт серце або торт з фігурками закоханих і приємними зізнаннями – все це втілять в життя наші майстри кондитери.

Студія солодкого декору "Софія" працює для своїх клієнтів вже не перший рік. Ми виготовимо смачний і оригінальний тортик в короткі терміни і за доступними цінами. В процесі виготовлення ми використовуємо тільки якісні та свіжі інгредієнти, що в результаті ви отримаєте якісний десерт.

Ми так само працюємо по наданим нам ескізами або фотографіями бажаного тортика. Торт на День Святого Валентина, як і всі інші презенти у цей день краще подарувати з ранку або влаштувати вечірній романтик.

На нашому сайті Ви знайдете цікаві ідеї оформлення романтичних тортів. Якщо Ви не знаєте переваг свого обранця, тоді торт – безпрограшний варіант. Всі ми любимо солодке, а якщо на тортику у вигляді серця буде ще і Ваша спільна фотографія, в будь-якому випадку такий тортик не залишиться без уваги.

Хто сказав, що найкращий подарунок до будь-якого заходу це книга, той ніколи не їв смачних тортів.

Подарунок, особливо на день закоханих повинен бути особливим, універсальним, несподіваним, корисним, красивим і смачним. Погодьтеся, що всім ці вимогам відповідає торт на замовлення в Києві. Його ніхто не поставить припадати пилом на полиці, а відразу ж спробує, він завжди доречний.

Кондитери студії солодкого декору "Софія" вкладають всю душу в кожне своє "творіння".

У нас велика база клієнтів, які нам довіряють і звертаються ось вже багато років.

Ми пропонуємо широкий асортимент тортів до будь-якого торжества: торт на День Народження, торт на ювілей, дитячий торт, новорічні торти, торт на дівич-вечір, весільний торт і ін. При цьому Ви можете самостійно вибрати начинку для тортика: шоколадний, сирний, йогуртовий, бісквітний, кремовий, фруктовий, корпоративний та ін

Торт на День закоханих – ціна Вас приємно порадіє. На постійній основі ми пропонуємо Вам різні акції та спеціальні пропозиції, скориставшись якими, вартість торта на замовлення стане ще приємніше.