Торт на День Рождения женщине

Торт на День Рождения женщине Бажаєте зробити приємне своїй другій половинці чи мамі чи колезі чи сестрі – студія солодкого декору “Софія” пропонує вам широкий вибір тортів на замовлення за найприємнішими цінами. Погодьтеся, торт на замовлення є прекрасною альтернативою звичайному букету, а також смачним доповненням до основного подарунка. Студія солодкого декору “Софія” пропонує різноманітні варіанти оформлення.

Десерт буде виконаний з урахуванням всіх ваших побажань та уподобань. Це можуть бути невеликі класичні тортики або багатошарові складні та незвичайні кондитерські рішення. Солодке люблять практично всі жінки, незалежно від віку, посади, тому такий подарунок як торт на замовлення – це стане кращим рішенням як для близької людини, так і для малознайомої.

Який торт замовити жінці?

На сторінках нашого сайту ви знайдете широкий вибір тортиків на замовлення, і варіант, що сподобався, ми завжди зможемо доопрацювати під вас. У розділі “Начинки” ви зможете підібрати ідеальне наповнення для майбутнього десерту, ми пропонуємо вам наступні варіанти:

1. Рафаелло – ніжний ванільний бісквіт, просочений сиропом, ніжний кокосовий крем.
2. Шоколадно-горіховий – шоколадний бісквіт, просочений ванільним сиропом, ніжний вершковий крем зі згущеним молоком і волоськими горіхами.
3. Шоколадний – шоколадний бісквіт, просочений кавовий сиропом, шоколадний крем.
4. Наполеон – коржі з листкового тіста та легкий заварний крем.
5. Шварцвальський – шоколадний бісквіт, просочений вишневий сиропом, ніжний вершковий крем та вишня.
6. Ягідний – білий бісквіт просочений ванільним сиропом, ніжний вершковий крем з додаванням ягід полуниці, вишня, смородина. Тортик із кислинкою.
7. Кавово-горіховий – білий бісквіт, просочений кавовий сиропом, вершковий крем зі згущеним молоком і горіхами.
8. Фруктовий – білий бісквіт, просочений фруктовим сиропом, ніжний вершковий крем зі шматочками фруктів ківі, банан, апельсин.
9. Медовик – медові коржі просочені вершково-мішаним кремом.
10. Йогурт-полуниця – білий бісквіт, просочений полуничний сиропом, йогуртовий крем із шматочками полуниці.
11. Йогурт-вишня – білий бісквіт, просочений вишневий сиропом, йогуртовий крем з вишнею.
12. Апельсиновий – ванільний бісквіт із цедрою апельсини, просочений апельсиновим сиропом, вершковий крем із шматочками апельсину.
13. Тірамісу – палички своярді просочені кавовим сиропом з додаванням лікеру бейліз, вершковий крем на основі сиру маскарпоне.

За бажанням замовника ми оформимо тортик меренгою, мастикою, крем-чизом, вершками. Знаємо, що не багато наших замовників віддають перевагу мастиці, тому ми завжди знаходимо альтернативні рішення. Якщо у вас є власні ідеї оформлення тортика, ми завжди із задоволенням вислухаємо вас та допоможемо з вибором найідеальнішого десерту.
Торти на замовлення в Києві та Київській області з доставкою ☎ (‎096) 372-28-08, (095) 563-18-06 Телефонуйте! Торти ручної роботи на замовлення.