Торт на День Народження на замовлення

Хочете замовити торт на День народження за найприємнішою ціною ,в такому випадку студія солодкого декору “Софія” із задоволенням візьметься за ваше замовлення і зробить ефектний десерт з душею. Наші кондитери люблять свою справу, тому кожен торт ми робимо особливим і індивідуальним.

Найприємніший подарунок на День Народження – це звичайно ж авторський тортик. який не куплений в магазині, а спеціально зроблений для конкретного адресата. День Народження – це те свято, коли людина, незалежно від віку хоче приймати поздоровлення і подарунки тільки для себе, вся увага повинна бути адресована винуватцю торжества, тому і торт на День Народження на замовлення повинен бути особливим.

Торт на день народження на замовлення

На сторінках нашого сайту ви знайдете широкий асортимент тортиків для будь-якого торжества, якщо раптом у вас є свої пропозиції, фото або ескізи майбутнього десерту, ми із задоволенням втілимо в життя всі ваші ідеї.

І зовсім неважливо, чи планується масштабне торжество або посиденьки у вузькому сімейному колі, всі з нетерпінням чекають солодкого і ефектного закінчення вечора.

Найбільше ми любимо готувати торти на дитячий день народження. Найцікавіші ідеї, самі незвичайні побажання, а в підсумку найсуворіші судді нашої продукції. Ми завжди викладаємося по повній, щоб кожен торт на замовлення став особливим і порадував і смаковими відчуттями і візуальними.

Торт на День народження чоловікові також дуже цікава робота для наших кондитерів. Близькі люди просять відобразити в такому тортику хобі, захоплення або власне роботу іменинника. Дуже часто ми робимо тортик у вигляді рибалки, автомобіліста, торт з фотографією, торт зі зброєю або торт “джентльменський набір”.

Друзі найчастіше замовляють торт з приколами або торт 18+.

Торт на День Народження коханій дівчині найчастіше виконується у формі серця, Кошики квітів, елементів захоплення або”жіночі штучки”. Торт з фотодруком також дозволить витягнути з сімейного архіву самі незвичайні і дорогі фотографії, про які іноді іменинник навіть не підозрює.

Для нас немає нічого нездійсненного. Якщо ви хочете отримати торт на День народження у власному дизайні, просто надішліть нам фото або детально опишіть свою задумку і ми із задоволенням візьмемося за справу. На сторінках нашого сайту ви зможете знайти варіанти начинок майбутнього тортика. Якщо є якісь особливості і обмеження в плані інгредієнтів, попередьте нас і ми запропонуємо альтернативи.

Гарний торт на замовлення стане відмінним доповненням в основному подарунку, якому зрадіє кожен іменинник. Як то кажуть, День народження тільки раз на рік, тому дозвольте собі і своїм близьким невелике свято з ефектним солодким десертом.

Торти на замовлення в Києві від студії солодкого декору “Софія” завжди відрізняються високою якістю і свіжістю інгредієнтів. Ми не працюємо на обсяг, ми працюємо так, що б ви поверталися в нам знову і знову. Пробували різні начинки і експериментували з оформленням.

Якщо ви хочете зробити приємне малознайомій людині, можна замовити торт тематичний з його сферою діяльності. Дуже часто ми виготовляємо тортики з корпоративною символікою або торти з більш класичним дизайном. Такі варіанти десертів відмінно підійдуть, якщо ви не знаєте про захоплення і хобі і власне не близько знайомі.

Якщо вам потрібен ефектний великий торт на День Народження рекомендуємо звернутися в нам завчасно, щоб ми могли детально продумати дизайн, наповнення майбутнього виробу. Тортики великих розмірів вимагають більш тривалого часу виготовлення, тому замовити торт заздалегідь ви зможете будь-яким зручним для вас способом з розділу “Контакти“.

Торт на день народження ціна залежить безпосередньо від побажань замовника, складності виготовлення, ваги. Всі інгредієнти купуються спеціально під Вас, тому в свіжості продукції можете бути впевнені. Ми на постійній основі вдосконалюємо свої навички в оформленні тортиків, стежимо за останніми новинками в кондитерській індустрії, намагаємося купувати найцікавіші девайси, завдяки яким можна з’являється більше можливостей в оформленні.