Святковий торт з днем народження – чудовий подарунок іменинникові

Торт на День Народження

Хто першим приготував торт, звичайно точно сказати не можна. Існує кілька припущень з цього приводу: солодкий десерт прийшов до нас із Франції або Далекого Сходу. Однак, ми вдячними за це солодке відкриття, без якого не обходиться жоден урочистий захід.

Святковий торт на День Народження є головною прикрасою і обов’язковим атрибутом, якого чекають всі гості, незалежно від віку. Якщо Ви хочете приємно порадувати іменинника в цей день рекомендуємо замовити торт в Києві відповідної тематики. Такий презент неодмінно викличе захват і захоплення, а свято запам’ятається надовго.

Погодьтеся, що торт на День Народження повинен бути оригінальним і незвичайним. Такі святкові торти на замовлення в короткі терміни зможе виготовити студія солодкого декору "Софія". У нас працюють тільки професійні кондитери, які вкладають душу в свої десерти, тому вони завжди виходять смачними, красивими і запам’ятовуються.

Ми займаємося виготовленням тортиків на замовлення вже не перший рік, тому знаємо всі тонкощі і нюанси таких десертів. Коли до нас приходить замовник і описує який саме тортик він хоче отримати, ми намагаємося врахувати всі його побажання і викликати тільки позитивні емоції від десерту.

Замовити торт на День Народження в Києві дуже просто. Студія солодкого декору "Софія" цінує Ваш час, тому замовлення торта ми звели на мінімум. Отже, для початку зайдіть на наш сайт і вибрати з каталогу тортик, відповідний тематики Вашого торжества, після цього загляньте в розділ "начинки" і підберіть для себе найсмачніший наповнювач. Оформити замовлення торта Ви зможете через форму на сайті, а також через зручний спосіб з розділу "контакти": зателефонувати нам або написати листа. Після цього наші менеджери зв’яжуться з Вами для уточнення деталей замовлення.

При виборі тортика рекомендуємо ретельно продумати у формі чого він повинен бути, при цьому варто обов’язково враховувати інтереси і захоплення винуватця торжества.

Доставка тортів в Києві здійснюється в мінімальні терміни.

Ми пропонуємо Вам торти до будь-якого торжества: торт на день народження, торт на Новий Рік, торт – серце, торт на рік, торт на дівич-вечір, торти для чоловіків та ін

Будьте впевнені, що святковий торт, великий, смачний і красивий стане кращим подарунком, який не буде припадати пилом у кутку, а неодмінно буде використаний за призначенням.

Хотілося б також відзначити, що ми з задоволенням виготовимо торт на замовлення за Вашим ескізом. Від Вас тільки зображення потрібного десерту.

Прикраса торта може бути яким завгодно, це і популярна мастика, і оригінальні фігурки, кремові квіти, а також дуже затребувані торти з фотографією.

Оригінальний торт на День Народження неодмінно порадує кожного, але тільки уявіть які очі у Вашої дитини, якій Ви піднесете торт з його улюбленими героями, захопленнями та ін. Немає більш задоволених клієнтів, ніж діти. Саме діти – це головні "критики", які завжди з нетерпінням чекають настання свого дня народження і звичайно ж хочуть отримати щось цікаве і поласувати святковим тортом.

В процесі виготовлення ми використовуємо тільки натуральні та свіжі інгредієнти. Так що можете бути впевнені в якості торта.