Весільні десерти або торти на замовлення для молодят

весільні десерти

Весілля є самим незабутнім подією в житті нової сім’ї та їх близьких теж. Мальчишник, дівич-вечір, обручки, фата, букет нареченої і звичайно ж весільний торт – ось головні і незабутні моменти всього торжества.

Вишукані весільні десерти зовсім не випадково є фінішною точкою урочистості, вони символізують початок спільного життя молодят: нехай вона буде такою солодкою. Саме весільний торт на замовлення є уособленням кращих очікувань.

Традиція пригощати весільним короваєм всіх гостей прийшла від слов’янських народів. Красивий і великий пиріг завжди ставили в центр столу і кожен хто прийшов привітати молодих міг розраховувати на шматочок смачного частування.

Сучасні весільні десерти варто довіряти професійним кондитерам, які зроблять не тільки смачний, але і оригінальний торт на весілля.

Студія солодкого декору пропонує Вам торти на замовлення в Києві до будь-якого торжества. Подивитися варіанти десертів ви зможете на нашому сайті в відповідних розділах. Якщо вам не підійшов жоден із запропонованих варіантів, тоді надішліть нам фото бажаного десерту і наші кондитери виготовлять його. Дуже часто при замовленні ми на основі побажань замовника розробляємо оригінальний варіант: склад інгредієнтів, певне оформлення, форма і розмір, прикраса.

Весільні десерти для молодят від студії солодкого декору "Софія" – це завжди знахідка. На нашому сайті ви знайдете широкий асортимент тортиків до торжества, які здатні вразити своїм ефектним зовнішнім виглядом і чудовим смаком. При виготовленні десертів ми використовуємо різні начинки і просочення, завдяки чому торти на замовлення стають неповторними на смак.

Завдяки цукрової мастики тортики перетворюються на витвори мистецтва.

Як правильно вибрати весільний торт?

1. Для початку варто визначитися з кількістю гостей, виходячи з цього і розраховується вага десерту і його вартість.

2. Для того щоб заощадити, а також для різноманітності багато замовляють невеликий весільний торт і весільні десерти. Всі солодощі виконуються в одному стилі, при цьому кожен гість пригощається тим, що йому більше подобається.

3. Пам’ятайте, що весілля – це ваше свято в саму першу чергу і тому вибирайте той тортик, який порадує вас особисто, а ваші близькі і так розділять з вами це знаменна подія.