Різновиди тортів на замовлення

Торти на замовлення в Києві користуються величезною популярністю. Давно вже минули ті часи, коли господині самостійно намагалися приготувати незвичайний домашній торт, який підсумку зводився до стандартного Наполеону, медяники або вафельному. На сьогоднішній день кондитерська індустрія створює не просто тортики – а цілі твори мистецтва.

Кожен торт унікальний і особливий. Існують навіть змагання з майстерності в кондитерській справі. Головна місія, яка покладається на торт на замовлення – це здивувати своїм зовнішнім виглядом. При цьому. що начинка може бути стандартна. 

Студія солодкого декору “Софія” пропонує вам широкий вибір тортів на замовлення до будь-якого свята. Ми займаємося кондитерським ремеслом вже більше 10 років, ми постійно вдосконалюємо свої навички та “крокуємо” в ногу з часом. Ми встигли приготувати масу нестандартних тортиків, серед яких були і багатоярусні торти і тортики в незвичайній стилістиці і термінові торти.

При виборі торта на замовлення рекомендуємо звернути увагу не тільки на зовнішній вигляд, але і на внутрішній зміст. Різновидів тортиків багато, тому щоб готовий десерт на замовлення вас дійсно порадував пропонуємо ознайомиться з основними видами:

1.Сборние торти на замовлення
Такий торт вважається найпопулярнішим. Він виготовляється з декількох бісквітів. Які потім збираються і скріплюються різними кремовими або сирними наповнювачами – кремами

2. Торти, які випікаються цілком
Такі тортики виготовляються з дріжджового тіста, в більшості випадків з солодкою начинкою всередині. Після випікання такий цілісний торт прикрашають глазур’ю і різними декоративними елементами.

3. Італійські торти на замовлення
Головною відмінністю такого виду тортиків є процес випікання. Стінки і дно випікаються з тіста окремо, тільки після чого наповнюються кремовою, фруктової, горіховою начинкою. Після наповнення тортика начинкою, його піддаю вторинної обробці, щоб всі інгредієнти могли з’єднатися. Верх торта прикрашається декоративними фігурками і глазур’ю.

4. Муссовий торт сьогодні набуває все більшої популярності. Красиві, апетитні, легкі тортики, які складаються з мусу, суфле, бісквітного коржа порадують вас своїм незвичайним дизайном і чудовим смаком.

Студія солодкого декору “Софія” з задоволенням виготовить унікальний тортик для вашого торжества. На сторінках нашого сайту Ви знайдете відповідний дизайн тортика або ми з задоволенням виготовимо торт на замовлення за вашими ескізами або фотографіями. Зв’яжіться з нами прямо зараз (096) 372-28-08, (095) 563-18-06 і ми оперативно виготовимо для вас найсмачніший і оригінальний десерт.