Оригінальні торти

оригінальні торти на замовлення в Києві

Торти на замовлення – це обов’язковий атрибут будь-якого свята. Оригінальний торт є найкращим десертом для рідних і близьких, колег, партнерів по роботі та ін

Студія солодкого декору "Софія" пропонує Вам широкий асортимент десертів до будь-якого торжества: дитячі торти, весільний торт, торт на ювілей, торт на корпоратив, торти для жінок, торти для чоловіків, торти для дівич-вечорів і парубоцьких.

Наші оригінальні торти на замовлення в Києві стануть ефектною кульмінацією будь-якого свята або ювілею, що зробить будь-який захід незабутнім і наповненим приємними враженнями.

Кожен торт на замовлення від нас – це вже свято, так як має оригінальний дизайн і божественно смачне зміст.

Студія солодкого декору "Софія" вже не перший рік радує своїх клієнтів оригінальними і смачними тортами ручної роботи. За весь період роботи ми змогли завоювати довіру багатьох постійних клієнтів. Нам довіряють і люблять наші десерти.

Одним з факторів нашого успіху стало використання в процесі виготовлення тортиків тільки свіжих високоякісних інгредієнтів, нового обладнання і технік декору. У нашій команді працюють досвідчені висококваліфіковані кондитери, які вкладають душу в оригінальні торти на замовлення в Києві.

Ми пропонуємо Вам торти з мастики в асортименті. Такі оригінальні торти недорого можуть мати як класичну форму, так і нестандартну.

Для того що б замовити торт в Києві Вам достатньо зайти на наш сайт і вибрати розділ відповідної тематики, так само ви можете надіслати нам фото бажаного десерту і ми його з задоволенням приготуємо. Також у розділі "Начинки" Ви зможете підібрати самий смачний наповнювач для свого торта. Ми цінуємо Ваш час, тому намагаємося оперативно прийняти замовлення з усіма побажаннями і нюансами. Оформити замовлення торта можна так же в режимі онлайн.

Терміни виготовлення і вартість торта на замовлення, конкретніше, можна розрахувати тільки після того, як був узгоджений зовнішній вигляд десерту і перелік всіх інгредієнтів. Вага і розмір оригінального тортика безпосередньо залежить від кількості гостей і звичайно ж ваших побажань.

Найпопулярнішими начинками торти на замовлення є: шоколадна, фруктова, медово – бісквітна, фруктова, сирно-сирну, горіхова та ін Оригінальні торти на замовлення – це ювелірна робота, яка вимагає професіоналізму. В процесі виготовлення ми не використовуємо шкідливі добавки, а для приготування прикрас і фігурок ми використовуємо цукрову пасту і якісні харчові барвники.

Оригінальні торти дуже часто замовляють саме на весілля. Так як дуже модно останнім часом влаштовувати тематичні весілля, то і головний весільний десерт – торт на замовлення, повинен відповідати тематиці свята.

Самими улюбленими нашими десертами є дитячі торти. Саме діти є найголовнішими критиками. І самі смішні та оригінальні тортики наші майстри виготовляють на дитячі заходи. Нам дуже приємно отримувати від Вас приємні відгуки та фото з нашими десертами.

Оригінальні торти ціна безпосередньо залежить від маси десерту і його особливостей. Ми виготовимо для Вас оригінальний торт на будь-який смак, розмір та оформлення.