Новорічний торт на замовлення

Студія солодкого декору "Софія" пропонує Вам новорічні торти на замовлення. Ми виготовимо найсмачніший десерт для вашого корпоративу або новорічного торжества за найприємнішими цінами. Наші тортики не тільки найсмачніші, але і найкрасивіші. Наші кондитери професіонали своєї справи, тому ми знаємо як порадувати вас своїм шедевром.

новорічний торт на замовлення

Місяць Грудень насичений підготовчими процесами в Новому році, а також наповнений корпоративами, ранками, тому ефектний десерт у вигляді новорічного торика стане актуальним як для невеликої компанії, так і для великого масштабного заходу. Ми маємо досвід виготовлення великих тортів у відповідній тематиці.

Новорічний торт на замовлення з доставкою не вимагає багато Вашого часу, просто зайдіть на наш сайт у відповідний розділ і підберіть тортик до душі, і наші кондитери зроблять свіжий красивий десерт в потрібній даті.

Якщо ви не змогли знайти що шукали або ви маєте власне бачення, просто покажіть нам фотографію вподобаного десерту і ми із задоволенням виконаємо індивідуальне замовлення.

Новорічний тортик на замовлення також буде виконаний у відповідному стилі. Його можна прикрасити фігурками Діда Мороза, Снігуроньки, сніговика, ялинки, це може бути торт зі сніжинками, мішком подарунків, це може бути торт для дорослих з новорічними елементами, торт з фотографією.

На нашому сайті ви знайдете найрізноманітніші торти на Новий Рік. Якщо у вас планується масштабний захід радимо замовити багатоярусні торти, які будуть оригінально прикрашені мастикою. Якщо планується невеликий корпоратив в такому випадку стандартний торт з новорічною символікою стане відмінною прикрасою столу.

скільки коштує торт на замовлення?

Окончатльную стоіомтсь вашого тортика ми зможемо озвучити після того, як ви нам розкажіть про свої побажання і переваги, після вибору начинки. Тому не соромтеся і телефонуйте нам прямо зараз, щоб попередньо оформити замовлення на тортик.

Чим ближче до свят, тим більше замовлень отримує наша студія і ми змушені часом відмовляти клієнтам через повну завантаженість. При цьому ми цінуємо кожного замовника і хочемо порадувати своїм десертом, тому просимо не відкладати замовлення торта на Новий Рік на самий останній момент. З наступаючими святами!