Новорічні торти 2017

Замовити новорічний торт

Яке новорічне застілля без смачного й оригінального десерту. Ми звикли, що на Новий Рік стіл ломиться від достатку смакоти, тому і десерт повинен бути особливим.

Новорічні торти 2017 – особливе блюдо, яке прийнято подавати з теплими новорічними побажаннями багатого і солодкого року. Смачний і оригінальний десерт у вигляді новорічного торта стане фінальним прикрасою і нив жодному разі не буде зайвим.

На сьогоднішній день завдяки майстерності кондитерів студії солодкого декору "Софія" є можливість замовлення будь-якого тортика, навіть самого незвичайного. Від Вас тільки побажання щодо зовнішнього вигляду і начинці, все інше – справа рук наших кондитерів, які вкладають душу в кожен солодкий "шедевр".

Для того, що б замовити торт на Новий Рік рекомендуємо зайти на наш сайт у відповідний розділ і підібрати тортик і улюблену начинку або надіслати нам ескіз Вашого варіанту.

Зазначимо, що практично у кожної національності є традиція готувати новорічні солодощі: наприклад італійця готують фігурні печиво з цукровою пудрою, в Данії люблять поласувати фруктовими кексами, ну а у слов’ян звичайно ж ні одне свято не обходиться без урочистого тортика.

Якщо ж ви вирішили приготувати новорічний торт самостійно хочемо дати Вам декілька порад:

– при виборі начинки торта враховуйте смаки гостей;

– розмір тортика, так само залежить від кількості гостей, пам’ятайте, що кожному запрошеному повинен дістатися шматочок смачного ласощі;

– якщо у вас чудово виходить певний вид торта, робіть його сміливо і особливу увагу приділіть його прикраси. На сьогоднішній день в магазинах можна придбати безліч цікавих декоративних елементів, відповідних тематиці (новорічні фігурки);

– пам’ятайте, що в процесі приготування варто використовувати тільки свіжі інгредієнти, що б свято не перетворилося на лікарняний.

Якщо у вас є дітки, обов’язково поверніть їх в процес приготування новорічного десерту. У кого, як не у дітей сама яскрава фантазія і саме вони допоможуть Вам з ідеями для торта.

Новий Рік – пора казки і дива, тому здивувати друзів і рідних незвичайним тортиком неодмінно варто. Студія солодкого декору "Софія" пропонує Вам новорічні торти на замовлення. Купити тортик на Новий Рік зможе кожен, так як ціни на торти у нас найдоступніші. Так само на постійній основі ми влаштовуємо різноманітні акції і пропозиції, що б ціна на новорічний торт стала ще приємніше.

Замовити новорічний торт Ви зможете через наш сайт, а також за телефоном: (095) 563-18-06 або (067) 760-27-28 або через наш сайт.