Який торт замовити підлітку?

Замовити торт підлітку не найлегше заняття. Такий складний вік, коли вже і не хочеться образити дитячим тортиком, але і дуже хочеться здивувати і викликати дитячий захват.

При цьому можна сміливо сказати, що шматочок смачного тортика здатний будь-який день перетворити в свято, тому не залежно від віку кожен заслуговує на цікавий і смачний десерт.

14,16 або 18 років такі важливі етапи дорослішання, період коли купуються нові обов’язки, рамки свободи розширюються особливо для хлопців. І кожен батько хоче зробити такий значущий день пам’ятним і для того щоб цей день приніс якомога більше позитивних емоцій і пам’ятних моментів.

замовити торт підлітку

Що варто враховувати при виборі торта на замовлення для хлопця?

якщо в даному випадку з начинкою визначиться простіше, виходячи з уподобань і улюблених інгредієнтів іменинника, то над декором варто поламати голову. Студія солодкого декору ” Софія “має досвід виготовлення подібного роду тортиків, тому перед тим як замовити торт підлітку ми намагаємося з’ясувати всі подробиці, що б точно”потрапити в ціль”.

При виборі декору тортика можна враховувати:

1. Хобі.

Захоплення підлітка можуть надати масу ідей для тортика. Такий солодкий десерт тематичний неодмінно порадує іменинника. Якщо захоплення підлітка екстраординарне в такому випадку можна придумати як обіграти це більш звичним способом. Наші кондитери можуть виготовити торт на замовлення за вашими персональними ескізами.

2. Супергерої є кумирами хлопців незалежно від віку. Навіть дорослі

Дядьки іноді “впадають в дитинство” і грають в супергероїв на приставках. Тому дуже навіть актуально замовити Торти на замовлення в Києві у вигляді улюбленого персонажа.

3. Торт-мрія.

Якщо ви знаєте, про що мріє ваш син або дочка ми зможемо втілити це у вашому тортику. Останній айфон, машина, відпочинок, валіза з грошима та інші ідеї ми вже втілювали в десерті. Що може бути ще? Наші кондитери готові до будь-яких складнощів, ми в кожен торт вкладаємо душу і свої вміння, тому в нам повертаються і нас рекомендують.

4. Торт-майбутнє.

Якщо ваша дитина вже визначився зі своєю професією або улюбленою справою. Давайте виготовимо торти на замовлення з професійною атрибутикою, так би мовити торт – мотивація, торт – щасливого майбутнього і досягнення своєї мети.

Студія солодкого декору “Софія” пропонує вам свої послуги на найвигідніших умовах, при цьому якість продукції ми гарантуємо. Ми працюємо тільки зі свіжими інгредієнтами, на постійній основі вдосконалюємо свої навички і технології виготовлення кондитерських виробів, стежимо за останніми тенденціями і завжди прагнемо здивувати новинками.Торти на замовлення в Києві та Київській області з доставкою ☎ (096) 372-28-08, (095) 563-18-06 телефонуйте! Торти ручної роботи на замовлення.

Ми оперативно доставимо торт на замовлення до потрібного часу за потрібною адресою.