Фруктовий торт

фруктовий торт київ

Фруктові торти — це завжди приємні асоціації з смачним свіжим та якісним десертом. Торти з фруктами завжди виглядають вишукано, а ще вони корисні. Студія солодкого декору “Софія” в процесі виготовлення фруктового тортика використовує свіжі сезонні фрукти, якісні джеми, ягоди. Тож у підсумку Ви отримуєте не тільки фруктовий торт у Києві, але і цілу порцію вітамінного заряду.

На сьогоднішній торт торт на замовлення є головним атрибутом будь-якого свята, тому для того що б здивувати своїх гостей потрібно щось оригінальне, смачне та незабутнє. Фруктовий торт прекрасно підійде не тільки як гарний десерт, але також і дієтичний. Так як в основному для такого тортика використовуються легкі не жирні креми і ароматні фрукти.

Чому варто замовити фруктовий торт у Києві?

— такі різнокольорові десерти користуються великим попитом, особливо на дитячих святах, так як тортики не тільки красиві, але і корисні;

— фруктовий торт практично завжди низькокалорійний, тому навіть ті, хто дотримується суворої дієти зможуть дозволити собі шматочок ласощів;

— погодьтеся, що яскраві фрукти та ягідки не потребують барвники та ароматизатори;

— ціна фруктового торта значно нижче, ніж складного десерту з елементами з цукрової мастики.

Прикраса десерту свіжими фруктами і ягодами зовсім не банально, як можуть подумати багато на перший погляд. Кондитери студії солодкого декору “Софія” створять для Вас гармонійну композицію. При цьому доведено, що вигляд свіжих соковитих фруктів викликає апетит.

До всього вищепереліченого додайте свіжий аромат фруктів, який буде виходити від десерту і поширюватися по всьому залу, створюючи приємну атмосферу.

У будь-який час року такий тортик буде актуальний. Фруктовий торт може бути як солодкий і мати тільки солодкі фрукти, так і з легкою кислинкою, найчастіше це ягідні тортики. Взимку такий тортик зробити складніше, але немає нічого неможливого.

Фруктовий торт у Києві з оригінальним дизайном стане відмінним подарунком до будь-якого торжества. Особливо фруктовий торт на замовлення буде актуальний на день закоханих або 8 березня, також торт на ювілей чи просто для гарного настрою.

Фруктовий торт на замовлення

Замовити фруктовий торт в Києві Ви зможете в студії солодкого декору “Софія”, а саме на нашому сайті. Ми цінуємо Ваш час, тому замовити торт онлайн просто. Достатньо зайти на наш сайт і вибрати розділ десертів, який Вас цікавить, наприклад "Торти на весілля", після чого загляньте в розділ "Начинки" і виберіть наповнювач для свого десерту.

Якщо серед наших варіантів Ви не знайшли свій ідеальний десерт, ми з задоволенням виготовимо торт з фруктами по Вашим ескізам і фотографіями.

Фруктові торти можуть бути який завгодно форми (круглої, овальної, прямокутної, квадратної, серця) і будь-яких розмірів. Тому при замовленні тортика враховуйте кількість гостей.

Зазначимо, що фрукти добре поєднуються з вершковим кремом, вершками, ніжним бісквітом, білим шоколадом, меренгою. В процесі виготовлення наші кондитери вкладають душу в кожен десерт і тому він завжди виходить таким ніжним, смачним і оригінальним.