Факти про торти, про які Ви не здогадувались

Про кулінарія, скільки в ній прекрасного і незвіданого. Найзнаменитіші кондитери досі не можуть зупинитися на досягнутому і придумують нові солодкі творіння і поєднання, для того, що б Ви могли пробувати і насолоджуватися по істині божественними десертами.

Жодна урочиста подія не обходиться без солодкого фіналу у вигляді оригінального тортика. Звичайно є у кожного свої уподобання, хтось любить бісквіти, хто то шоколадні торти, а хтось віддає перевагу легким повітряним десертів.

Є багато цікавих фатів про тортах, про яких Ви точно не здогадувалися. Законодавицею моди у світі тортів на сьогоднішній день вважається, звичайно ж, Франція. Протягом століть французькі кондитери диктували тенденції в сервіровці і прикрасі десертів найвищої якості.

Любите різноманітні повітряні креми і безе? Так от їх теж вперше приготували французькі кондитери. Зазначимо, що кондитери студії солодкого декору "Софія" приготують для Вас торт на замовлення в Києві.

Ціна торта на замовлення повинні бути виправдана. Ми пропонуємо Вам доступні ціни, відмінна якість і звичайно ж гарний дизайн тортика. А знаєте скільки коштує найдорожчий торт у світі? На виставці в Токіо був представлений торт прикрашений 233 діамантами, який стояв 1,56 мільйона доларів. Кондитер, який займався розробкою цього "діамантового" шедевра витратив на це пів року. Час приготування акого тортика зайняло 1 місяць. До того ж це не межа, тортик вартістю 20 мільйонів доларів приготували в Беверлі Хіллз. Такий торт також був усипаний діамантами, за збереженням десерту стежила охорона.

А можете Ви повірити в те, що до сьогоднішнього дня зберігся торт, вік якого близько ста років. Його фермер знайшов на горищі. Запитаєте, як же він зберігся? Відповідь проста, у складі торта велику кількість коньяку. Цей торт був випечений до особливого приводу – золотого весілля в 1902 році, однак чому його так і не з’їли залишилося загадкою.

Торти на замовлення в Києві досить затребувана послуга, проте дуже важливо довірити приготування солодкого десерту професіоналам своєї справи.

Найдовший торт становить 246 метрів, його спекли в Перу. Його займалося виготовленням триста кондитерів, які витратили по тони цукру і яєць. Після того, як торт урочисто презентували його розділили на п’ятнадцять тисяч частин, якими пригостили перуанських дітей, які в цей день святкували свій день народження.

Торта багато не буває і тому найвищий торт був виготовлений в сто ярусів і висота його становила 31 метр. Тільки уявіть собі якими підручними засобами керувалися кондитери що б виготовити таку красу.

А ось самим маленьким тортиком вважається десерт, приготований в Швейцарії. Тільки уявіть собі, що такий торт помістився на подушечки вказівного пальця.

Ще думаєте який торт замовити в Києві? Торта багато не буває. Ось приміром, самий великий торт важить 59 тонн. Його виготовили з приводу святкування сторіччя Лас – Вегаса. близько 600 кондитерів працювали над створенням десерту. Ширина торта 15 метрів, довжина 31 метр, а висота 50 см.

Замовити торт в Києві Ви зможете в студії солодкого декору "Софія". У нас працюють тільки професіонали своєї справи.