Дитячий торт на замовлення

Детский торт на заказНайбільшим попитом серед та популярними кондитерськими виробами є торти на замовлення. Це може бути торт на День Народження, торт на рік і на будь-який інший захід, особливо якщо мова йде про дитяче свято. Адже маленькі ласуни мріють отримати шматочок яскравого, смачного і незвичайного ласощі. І чим незвичніше воно буде оформлено, тим ефектніше буде десерт і емоції іменинника. 

Для батьків наданий широкий вибір готових кондитерських виробів, але, на жаль, покупні десерти не завжди відповідають якості і свіжості використовуваних продуктів при їх виготовленні. Куплені торти давно вже перестали “блищати” на столах. На сьогоднішній день великою популярністю користуються індивідуальні торти на замовлення. Які виготовляються під конкретного іменинника.

Студія солодкого декору «Софія» пропонує замовити дитячий торт високої якості, по спеціально розробленому дизайну для досягнення захоплення і радості малюка. Ми виготовляємо смачні, красиві, а найголовніше, корисні ласощі, за фірмовими рецептами які не зустрінуться в інших кондитерських. При оформленні тортика для дівчаток, можна використовувати декорацію у вигляді казкових персонажів, ляльок, принцес, тварин. Для хлопчиків, тортики можна прикрасити машинками, супер героями, роботами і так далі. Дитячий торт на День Народження, дитячий торт на хрестини, дитячий торт на випускний і тд.

Традиційними десертами є круглі торти, але ми можемо відійти від стандартів і виготовити торт будь-якої форми і розміру, в залежності від ваги, тематики та інших особливостей. Для того щоб здивувати дитини середнього віку, ми пропонуємо замовити ласощі в кілька ярусів. Такий тортик має більшу вагу, тому його часто вибирають для компаній на великих вечірках. Сучасні тематичні торти взагалі не можна назвати стандартними. Кожен торт на замовлення – це окрема історія, в яку наші майстри вкладають душу і всі свої вміння.

Смак тортика безпосередньо залежить від обраної начинки, вона може бути: ванільна, йогуртовая, шоколадна, медова, сирна, сметанний, горіхова і так далі. Для прикраси десерту ми пропонуємо їстівний декор у вигляді фотографій, картинок, фігурок, свіжих ягід і фруктів. Вартість тортика безпосередньо залежить від його ваги, в середньому, кожна дитина з’їдає 150 грам десерту, а дорослий – 200 грам, тому для 20 дітей досить буде 4 кг ласощі.

У вас є можливість записатися на дегустацію і заздалегідь підібрати потрібний торт і відповідну начинку для дитини. При випіканні ласощів, ми використовуємо виключно свіжі і натуральні продукти, гарантуючи якість кондитерських виробів. Замовте тортик у нас і подаруйте незабутні, смачні враження малюкові. Будемо раді співпраці.