А ви і не знали…Історія тортів

Історія тортів

Найбільший шоколадний торт “Прага” є улюбленим десертом багатьох ласунів. Ще в СРСР існував ресторан “Прага”, в якому можна було скуштувати тільки самі оригінальні страви та делікатеси. Один з кондитерів даного ресторану після поїздки в Чехословаччину був настільки сповнений вражень і нових рецептів, що тут же почав створювати шоколадний торт, який був чимось схожий на віденський десерт “Захер”. Однак, такий десерт займає надто багато часу на його виготовлення і вимагає чималих витрат на його інгредієнти, тому кондитер вирішив скоротити число складових і злегка спростив процес створення десерту. В результаті ми отримали шоколадний торт “Прага”. Спочатку, торт продавали порційно кожен шматочок мав свою упаковку. Упродовж 40 років цей шоколадний торт виготовлявся масово практично на будь-якій фабриці, тому такий десерт з історією неодмінно варто спробувати і почастувати рідних і близьких.

Торт Наполеон, хто ж його не любить? Ніжні листкові коржі і повітряний заварний крем. Торт Наполеон на замовлення люблять в різних країнах і регіонах. Існує кілька версій походження тортика. Найпопулярніша версія свідчить, що перемога над Наполеоном у 1812 році Росією ознаменувалася торжеством. До святкового столу кухарі приготували абсолютно нові десерт, ніжний і тане в роті. Торт мав трикутну форму, що було символічно з треуголкой переможеного Наполеона.

Зазначимо, що старовинний рецепт торта мало чим відрізняється від сучасного. Звичайно ж кондитери намагаються вдосконалювати торт і придумують різні його варіанти, при цьому саме класичний торт користується попитом. Торт на замовлення Київ Вам зможуть виготовити професіонали – кондитери студії солодкого декору “Софія”.

Торт Пташине молоко так само прийшов до нас з СРСР. Як з’ясувалося пізніше, над створенням даного десерту працювала команда кондитерів. Спочатку, в основу рецептури лягли цукерки “Червоний Жовтень”, а ось желейну основу вирішили замінити на молочній основі водоростей агар – агар, що було рідкісним інгредієнтом. Торт дуже швидко став популярним і став виготовлятися на різних кондитерських фабриках і цехах. З 1982 року був отриманий патент на торт, технологія виготовлення була відточена до автоматизму.

Торт Медовик – класика жанру. Мед у випічці використовується дуже часто, проте варто бути обережними, якщо у когось із близьких є алергія на мед. Вперше торт Медовик був виготовлений в Німеччині ченцями. У більш сучасному вигляді – у формі прямокутника торт прийшов у Європу. Французькі кондитери люблять експериментувати і тому постійно додають у нього все нові інгредієнти. На сьогоднішній день рецепт Медовика є в блокноті кожної господині.

Замовити торт в Києві Ви зможете в студії солодкого декору “Софія”. Ми займаємося виготовленням тортів до будь-якого торжества вже багато років, тому знаємо всі тонкощі цієї майстерності. Торти на замовлення недорого – це зручно і смачно, так як Ви можете замовити торт не виходячи з дому, досить зайти на наш сайт у відповідний розділ і підібрати тортик для себе, після чого загляньте в розділ “Начинки” і визначитеся з наповнювачем для майбутнього десерту. Оформити замовлення Ви зможете на сайті, відправивши нам заявку або написавши лист.